Dodatkowe połączenia kolejowe na Pol’and’Rock Festival!

2
fot. polandrockfestival.pl
Polskie Linie Kolejowe wyszły naprzeciw młodym ludziom chcącym udać się na festiwal Pol'and'Rock organizowany przez Jerzego Owsiaka. Uruchomione zostaną dwa dodatkowe połączenia 31 lipca i trzy dodatkowe pociągi powrotne 4 sierpnia. Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia.

Festiwal jak co roku przyciągnie tysiące młodych ludzi. W połowie czerwca informowaliśmy o pomyśle jednego z radnych wojewódzkich, by wprowadzić dodatkowe połączenia Kolei Wielkopolskich do Kostrzyna nad Odrą. To skutek wycofania się Przewozów Regionalnych z dowozu chętnych na coroczny festiwal Owsiaka.

CZYTAJ: Koleje Wielkopolskie zawiozą na Pol’and’Rock Festival? Tego chce radny Pichet

Do uczestników festiwalu płyną dobre informacje. Polskie Linie Kolejowe uruchomiły dodatkowe połączenia by ułatwić dojazd z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic na Pol’and’Rock Festiwal 2019. Dzień przed festiwalem 31 sierpnia, oprócz dotychczasowego połączenia o 4:25 pojadą jeszcze pociągi o 3:11 i 23:06. Podróż będzie trwała około czterech godzin.

Dla wracających do domu festiwalowiczów PLK wprowadziły aż trzy dodatkowe połączenia. Do Ostrowa będzie można wrócić o 10:08, 11:40, 16:40 i stałym połączeniem około godziny 21. Pociągi jadące przez Ostrów Wielkopolski pojadą m.in. przez Poznań, Świebodzin i Rzepin.

Miało być kilka, jest 70 Słoneczne urlopowanie za mną, nabrałem dużo energii, sił i dobrego nastroju. I jakże miły…

Opublikowany przez Jurek Owsiak Poniedziałek, 15 lipca 2019

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. A kto zapłaci za dewastacje wagonów? Jurek? Zresztą ja się na ten festiwal nie wybieram. Co bym miał powiedzieć rodzinie, że nie jadę na Woodstock tylko do jakiegoś tam Kostrzyna nad Odrą? Poza tym błoto, to sobie sam za darmo na swoim ogródku zorganizuję.

    • A przepraszam, kto ciebie zaprasza? Musisz wyartykułować światu fakt, że nie jedziesz? To się nazywa egocentryzm, a może infantylizm lub po prostu trolling. Siedź w ogródku, daj ludziom pożyć jak chcą. Uważaj na słoneczko.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick