DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Dodatkowe połączenia kolejowe na Pol'and'Rock Festival!

Festiwal jak co roku przyciągnie tysiące młodych ludzi. W połowie czerwca informowaliśmy o pomyśle jednego z radnych wojewódzkich, by wprowadzić dodatkowe połączenia Kolei Wielkopolskich do Kostrzyna nad Odrą. To skutek wycofania się Przewozów Regionalnych z dowozu chętnych na coroczny festiwal Owsiaka.

CZYTAJ: Koleje Wielkopolskie zawiozą na Pol’and’Rock Festival? Tego chce radny Pichet

Do uczestników festiwalu płyną dobre informacje. Polskie Linie Kolejowe uruchomiły dodatkowe połączenia by ułatwić dojazd z Ostrowa Wielkopolskiego i okolic na Pol’and’Rock Festiwal 2019. Dzień przed festiwalem 31 sierpnia, oprócz dotychczasowego połączenia o 4:25 pojadą jeszcze pociągi o 3:11 i 23:06. Podróż będzie trwała około czterech godzin.

Dla wracających do domu festiwalowiczów PLK wprowadziły aż trzy dodatkowe połączenia. Do Ostrowa będzie można wrócić o 10:08, 11:40, 16:40 i stałym połączeniem około godziny 21. Pociągi jadące przez Ostrów Wielkopolski pojadą m.in. przez Poznań, Świebodzin i Rzepin.

https://www.facebook.com/jerzyowsiak/photos/a.282888165123516/2319125254833120/?type=3&theater

Napisz do autora

Komentarze (2)
  • M
    Meloman

    sobota, 20 lipca, 2019

    A kto zapłaci za dewastacje wagonów? Jurek? Zresztą ja się na ten festiwal nie wybieram. Co bym miał powiedzieć rodzinie, że nie jadę na Woodstock tylko do jakiegoś tam Kostrzyna nad Odrą? Poza tym błoto, to sobie sam za darmo na swoim ogródku zorganizuję.

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz