Dlaczego zastępca komendanta policji dzwonił do kapitana Jaroty?

3
Ostatnim gościem magazynu piłkarskiego Trzecia Połowa w Telewizji Proart w tym roku kalendarzowym będzie Piotr Skokowski. Kapitan Jaroty Jarocin opowie m.in. o presji, jaka ciąży na zespole, a w szczególności młodych zawodnikach, uchyli rąbka tajemnicy dotyczące planów transferowych, a także odniesie się do ostrej wymiany zdań z jednym z kibiców Jaroty, z którym wdał się w utarczkę słowną w podczas ostatniego meczu z Gromem Nowy Staw i dlaczego wicekomendant policji zadzwonił do niego po meczu.

Gość reprezentujący Jarotę Jarocin zamyka tegoroczny sezon magazynu Trzecia Połowa. Prowadzący podsumowali z Piotrem Skokowskim rundę jesienną w wykonaniu zespołu, przeanalizowali, czego zabrakło i zastanawiali się, jak może wyglądać wiosna.

Nie brakowało też żartów i śmiechu, ale także trudnych tematów, jak skandaliczne zachowanie wąskiej grupy kibiców, z którym coraz trudniej radzą sobie piłkarze zarówno z dużym doświadczeniem, jak i rozpoczynający dopiero przygodę z piłką.

Premiera magazynu Trzecia Połowa we wtorek o godz. 18.45. Tylko w Telewizji Proart.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Uważam, że Skoki jest jednym z najlepszych piłkarzy w historii Jaroty. Niestety ta runda nie była najlepsza w Jego wykonaniu. Jest grupa tzw. kibiców – pikników , którzy faktycznie zamiast pomagać drużynie – przeszkadzają ( do nich to nie dotrze) ale żaden piłkarz nie powinien wdawać się w „pyskówkę ” z kibicami ( mam nadzieję, że do Skokiego to dojdzie… ). Jarota gra dla Jarocina i musi się utrzymać !!! Pozdrawiam kibiców LKS Czarnylas, Astra Krotoszyn, Tarnovia Tarnowo P. Szacunek Ostrovia .

    • Skokowski najlepszy w histgorii? to niezlych grajków mieliscie w tej Jarocie. Takich zawodników w 4 lidze jest po 3-4 w kazdym klubie na poziomie skokowskiego.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick