Dlaczego Polska przegrała? Piotr Skokowski o pierwszym meczu biało-czerwonych na Euro 2020

Piotr Skokowski będzie gościem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart. Kapitan Jaroty Jarocin opowie o sytuacji drużyny na dwie kolejki przed końcem rozgrywek, o swojej przyszłości jako piłkarza, a także o starych znajomych, którzy wrócili przed sezonem do JKS-u.

Rozmowa zeszła też na tory znacznie odbiegające od lokalnych wydarzeń, a mianowicie na Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej. Polska przegrała ze Słowacją w meczu otwarcia 1:2 i znacznie skomplikowali sobie możliwość wyjścia z grupy do kolejnej fazy rozgrywek.

Premiera we wtorek o 18.40 tylko w Telewizji Proart. Powtórki można obejrzeć m.in. w środę o 10.00, 13.10 i 23.15, w czwartek o 10.40 i 23.15 oraz w kolejne dni.

Sponsorem magazynu Trzecia Połowa jest salon meblowy Magia Snu (Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 18)