Derby pełne emocji. Ostrovia z kompletem punktów

5
Dzisiaj w zaległym meczu na boiskach czwartoligowych, zespół Odolanovii podejmował u siebie Ostrovię 1909. Gospodarzy po raz pierwszy poprowadził Krzysztof Wewiór, który wczoraj na trenerskim stanowisku zastąpił Grzegorza Żyto. Emocji w środowym spotkaniu nie brakowało. Gospodarze bardzo chcieli urwać punkty faworytowi. Do przerwy ostrowianie prowadzili 1:0 po bramce Tomasza Kempińskiego. Początek gry w II połowie należał do gospodarzy. W 46 minucie, tuż po wznowieniu gry, do wyrównania doprowadził Bartosz Zmyślony. Odolanowianie poszli za ciosem i szukali szansy na zdobycie drugiego gola. To im się nie powiodło. W 55 minucie Ostrovię na prowadzenie 2:1 wyprowadził Kamil Krawczyk. Wynik meczu na 3:1 w 77 minucie ustalił Tomasz Kempiński. Po tym meczu Ostrovia z dorobkiem 42 punktów zajmuje 2 miejsce. Odolanovia ma na koncie 22 punkty i jest na 11 pozycji.