Dachowali mercedesem. Jeden “wydmuchał” ponad 4 promile, drugi niewiele mniej

5
Dwóch mężczyzn z powiatu ostrowskiego w wieku 33 i 34 lat czekają spore kłopoty. Zostali zatrzymani przez kaliską policję po tym, jak dachowali mercedesem i zatrzymali się w przydrożnym rowie. Po badaniu alkomatem okazało się, że obaj są kompletnie pijani i żaden z nich nie przyznaje się do prowadzenia pojazdu. Wobec nich prowadzone są czynności policyjne.

Do zdarzenia doszło na terenie powiatu kaliskiego. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że podróżujący mercedesem nie dostosowali prędkości do warunków panujących na drodze, zjechali na przeciwległy pas ruchu, następnie do przydrożnego rowu i tam dachowali. – Na miejscu pojawili się policjanci. Badanie alkomatem wykazało, że jeden z mężczyzn miał w organizmie ponad 4 promile alkoholu, a drugi 3,5 promila. Zostali zatrzymani. Żaden z nich nie przyznaje się do prowadzenia pojazdu – informuje asp. Anna Jaworska-Wojnicz, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Wobec mężczyzn prowadzone są czynności policyjne. Kierowcy za jazdę pod wpływem alkoholu może grozić nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

    • @Tfuuu
      szacun, że nikogo ten pojazd z tak nawalonymi pasażerami (zapewne żaden nie pamięta, kto kierowcą był), nikogo nie…

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick