Dachował swoim BMW i ściął słup energetyczny. 18-latek w szpitalu [ZDJĘCIA]

12
18-latek trafił do szpitala po dachowaniu BMW, do którego doszło w Radłowie w powiecie ostrowskim. Młody kierowca ściął autem słup energetyczny. Pomocy najpierw udzielili mu strażacy, a później trafił pod opiekę medyków.

Do wypadku doszło na ulicy Wiejskiej w Radłowie w powiecie ostrowskim. 18-letni kierowca BMW wypadł z drogi, dachował i mocno uszkodził słup energetyczny znajdujący się na poboczu. Na miejscu pracowały wszystkie służby ratunkowe. Pomocy udzielili mu strażacy, a następnie nastolatek został przetransportowany karetką do szpitala.

Policja wyjaśnia przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

 

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

  • Przecież jechał prawidłowo, do 50 km/h w terenie zabudowanym.
   Winny słup, nagle przed maskę autka wyskoczył, wyciąć wszystkie słupy,
   stanowią zagrożenie, tak jak drzewa.

   Tak na poważnie, ma szczęście, że żyje i prądem po tyłku nie dostał,
   powinien odszkodowanie zapłacić mieszkańcom za odłączenie mediów .

 1. Trasa Ostrów-Raszków jest torem wyścigowym. Słów brakuje. A Policja? Mają gdzieś to wszystko. Ustawia się raz na kwartał złapią rowerzystę jadącego chodnikiem bez odblasku i po temacie. A gdzie są rano? Przed 7 lub przed 8? Wtedy to jest rodeo. Grunt że statystyki się zgadzają. Oby tylko nie stała się jakaś tragedia. Wtedy będzie za późno. Nikomu tego nie życzę.

 2. Dobrze ze chlopak żyje każdy moze mieć wypadek ,stracić panowanie nad autem . I nie życzcie nikomu śmierci karma wraca, a to tez mogliście być wy ciekawe jak byście sie czuli czytając takie komentarze:)

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick