DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Czy BM Stal pokona zespół z Lublina? Wygraj bilety na mecz EBL! [KONKURS]

Po efektownym zwycięstwie nad zespołem MKS Dąbrowa Górnicza 100:88 BM Stal Ostrów Wielkopolski podejmie rywala we własnej hali, aby kontynuować dobrą passę i nie tracić kontaktu z czołówką.

Rywalem żółto-niebieskich będzie Polski Cukier Start Lublin – drużyna zajmująca 12. miejsce w tabeli Energa Basket Ligi. Do „Stalówki” traci 8 punktów, ale to o niczym nie świadczy. W ostatnich pięciu meczach zespół z Lubelszczyzny odnotował 3 zwycięstwa i 2 przegrane. BM Stal w tym czasie zanotowała 4 wygrane i porażkę.

Jeśli nie chcesz przegapić piątkowego spotkania w Arenie Ostrów, weź udział w naszym konkursie i powalcz o jeden z 6 podwójnych biletów na ten mecz. Wystarczy odpowiedzieć na pytanie konkursowe, które brzmi: „Oceń w kilku zdaniach postawę drużyny Polski Cukier Start Lublin w aktualnej edycji Energa Basket Ligi”. Autorzy najciekawszych – zdaniem komisji konkursowej – odpowiedzi zostaną nagrodzeni biletami.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info w tytule wpisując „Start”. W treści – oprócz odpowiedzi, należy wpisać imię, nazwisko oraz swój adres zamieszkania (miejscowość) wraz z numerem telefonu, który jest wymagany do skontaktowania się ze zwycięzcą.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 9 lutego 2023 r., do godz. 23:59.

REGULAMIN KONKURSU

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz