DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Czwartek lekkoatletyczny odwołany, a piłkarze trenują już w Czekanowie [WIDEO, FOTO]

Koniec z trenowaniem przy Kusocińskiego. Rozpoczął się remont stadionu.

Fot. UM Ostrów

Czwartek lekkoatletyczny odwołany z powodu remontu stadionu przy ul. Kusocińskiego w Ostrowie Wielkopolskim. Miał się odbyć 28 września, ale dzień wcześniej na teren obiektu przekazanego wykonawcy modernizacji wjechał ciężki sprzęt. Remont zaczął się od zerwania tartanu, który był niechlubną wizytówką tego miejsca. To oznacza, że jakakolwiek działalność sportowa na tym boisku i na bieżni jest od teraz niemożliwa.

„Czwartek Lekkoatletyczny 28 września odwołujemy z uwagi na rozpoczęty dzisiaj remont stadionu. Trudno nam powiedzieć w tym momencie, gdzie odbędzie się i kiedy. Jutro (w czwartek – przyp. red.) o godz 17.00 zajęcia LDK na Orliku przy SP1 ul. Partyzancka 15 (centrum miasta). Zapraszamy roczniki 2011 i młodsze” – czytamy w środowym komunikacie klubu.

ZOBACZ WIDEO: Projekt przebudowy stadionu przy ul. Kusocińskiego okiem lekkoatletów

Ze stadionu nie mogą korzystać lekkoatleci, nie mogą korzystać też piłkarze Centry Ostrów Wielkopolski. Ci już rozpoczęli treningi w Czekanowie, a w czwartek pojadą szlifować formę do Raszkowa. Te dwa obiekty staną się ich czasową bazą treningową. W pierwszej z tych miejscowości będą rozgrywać natomiast również mecze.

0 Dołącz do dyskusji

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz