DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Czugunow gotowy na mecz z Wybrzeżem, który ma status zagrożonego [WIDEO]

Coraz więcej wiemy przed niedzielnym meczem 2. kolejki Metalkas 2. Ekstraligi, w którym Arged Malesa Ostrów podejmie Energę Wybrzeże Gdańsk. Wiemy, że spotkanie uzyskało status zagrożonego, więc ostrowski klub musiał rozłożyć w czwartek plandekę na torze Stadionu Miejskiego. Prognozy pogody na niedzielę pozwalają myśleć, że mecz dojdzie do skutku. Początek o godz. 14:00. Dziś z kolei w mediach społecznościowych Arged Malesy Ostrów pojawiła się informacja, że gotowy na starcie z Wybrzeżem będzie Gleb Czugunow. Jeden z liderów Ostrovii w pierwszym meczu w Bydgoszczy upadł na tor, który opuszczał w karetce.

Chciałem przekazać wszystkim, że już jestem zdolny do kierowania motocyklem, więc widzimy się w niedzielę na stadionie. Mam nadzieję, że będzie was jak najwięcej – taką informację przekazał Gleb Czugunow w piątkowe popołudnie. Arged Malesa Ostrów zaliczyła falstart na inaugurację sezonu, przegrywając w Bydgoszczy z Abramczyk Polonią 51:38. Musiała sobie jednak radzić przez całe zawody bez Czugunowa właśnie. Najbliższy rywal ostrowian postawił się na własnym torze – spadkowiczowi z Ekstraligi, czyli Wilkom Krosno, przegrywając 43:47.

Awizowane składy na niedzielny mecz:

Energa Wybrzeże Gdańsk
1. Niels-Kristian Iversen
2. Mateusz Tonder
3. Nicolai Klindt
4. Tom Brennan
5. Krzysztof Kasprzak
6. Eryk Kamiński
7. Miłosz Wysocki
8.

Arged Malesa Ostrów
9. Chris Holder
10. Wiktor Jasiński
11. Tobiasz Musielak
12. Frederik Jakobsen
13. Gleb Czugunow
14. Sebastian Szostak
15. Gracjan Szostak
16.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • 0
    0pi

    sobota, 20 kwietnia, 2024

    Bez spiny na początku sezonu. Każdy niech lapie co swoje, pogoda się będzie robić lepsza i pełny tryb dopiero po malutku się zaczyna. Jak największej publiki na Miejskim w Niedziele!! I konkretny aplauz dla Klindt’a!!

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz