Czesi czyszczą basen „Olimpijska” [ZDJĘCIA]

0
Kontrola stanu technicznego, czyszczenie i sprawdzanie, czy wszystko działa. Tak przebiega koniec kwietnia na terenie Basenu Miejskiego "Olimpijska" w Ostrowie Wielkopolskim. To standardowa procedura, która pozwoli uruchomić ten obiekt na zbliżający się sezon.

Choć wiosna dopiero rozkwita w parkach i ogrodach, niektórzy już myślą o lecie. W związku z tym rozpoczęto czyszczenie Basenu Miejskiego „Olimpijska” w Ostrowie Wielkopolskim. Przeprowadzane są kontrole techniczne, aby sprawdzić sprawność urządzeń i dowiedzieć się, czy obiekt nie wymaga napraw. Koniec kwietnia to także czas porządkowania i czyszczenia niecek.

Wykonawcą modernizacji basenu jest czeska firma Akvahelp Metal. Przeprowadzane są standardowe procedury niezbędne do tego, by można było rozpocząć kolejny sezon.

Ostrowski basen to jedno z najbardziej obleganych miejsc na terenie miasta w trakcie sezonu wakacyjnego. Każdego roku notuje dziesiątki tysięcy odwiedzin. Od otwarcia basenu po remoncie, a więc w 2017 roku regularnie tłumy chętnych przychodzą się ochłodzić.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick