DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Część z nich to nieletni. Sześć osób zatrzymanych po śmiertelnym pobiciu 24-latka

Sześć osób zostało zatrzymanych w sprawie śmiertelnego pobicia 24-latka, do którego doszło w nocy z soboty na niedzielę. Część z zatrzymanych to osoby nieletnie.

Do tragedii doszło około 1.00 w nocy z soboty na niedzielę. Jak informuje prokuratura, na terenie jednego z lokali dyskotekowych pod Ostrowem Wielkopolskim doszło do sprzeczki pomiędzy grupą mężczyzn z powiatu kaliskiego a grupą nastolatków z powiatu ostrowskiego. – W trakcie awantury jeden z 24-latków doznał obrażeń ciała i pomimo udzielonej pomocy medycznej, zmarł. Decyzją prokuratora zwłoki mężczyzny zostały zabezpieczone do sekcji, która zaplanowana została na poniedziałek w Zakładzie Medycyny Sądowej w Poznaniu – mówi Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Zdarzenie zarejestrowały kamery monitoringu, które zostały już zabezpieczone przez śledczych. Na obecnym etapie postępowania zatrzymanych zostało sześć osób. Część z nich to nieletni, dlatego został powiadomiony o tym Sąd Rodzinny. – Gromadzony jest materiał dowodowy, aby odtworzyć to zdarzenie i ewentualne pociągnięcie sprawców do odpowiedzialności – dodaje Meler.

Zmarły 24-latek był strażakiem ochotnikiem w OSP Zamęty. Koledzy z jednostki pożegnali 25-latka m.in. w mediach społecznościowych.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • K
    KOD

    poniedziałek, 17 czerwca, 2024

    Jak to jest prawo ,15 latki mogą kupować i zażywać tabletki po sexie bo są ,,pełnoletnie” , a ,,mordercy ” dzieci i sąd rodzinny ?

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz