DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

25-latek zmarł w wyniku pobicia

25-letni mężczyna stracił życie w wyniku pobicia. Do sytuacji doszło dziś w nocy pod jedną z podostrowskich dyskotek. Mimo że trafił do ostrowskiego szpitala, jego życia nie udało sie uratować. Sprawę wyjaśnia prokuratura.Dzisiaj w nocy na terenie powiatu ostrowskiego doszło do zdarzenia, w wyniku którego został pobity 25-letni mężczyzna. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, niestety jego życia nie udało się uratować – informuje mł. asp. Ewa Golińska-Jurasz z komendy ostrowskiej policji. 25-latek trafił na szpitalny oddział ratunkowy w stanie krytycznie cieżkim, bez oznak życia. Ratownicy prowadzili reanimację, niestety bez skutku, mężczyzna zmarł. W zwiazku z tą sprawą policjanci zatrzymali już kilka osób. Wszystkie czynności prowadzone są pod nadzorem prokuratora. Trwa wyjaśnianie okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Napisz do autora

Komentarze (3)
 • M
  Mariano

  niedziela, 16 czerwca, 2024

  Wiejska dyskoteka i wszystko jasne. Cymbały w BMW E36, oderwani od pługa muszą się popisać, że naklepia komuś w kilku na jednego

  Odpowiedz
 • DDO
  Dopłaty do odszkodowań

  niedziela, 16 czerwca, 2024

  Wyciągnąć od właścicieli dyskoteki gigantyczne odszkodowanie za niezapewnienie bezpieczeństwa

  Odpowiedz
 • GW
  glupek wioskowy

  niedziela, 16 czerwca, 2024

  te sztachetownie we Wtórku i Czekanowie jeszcze istnieją? Ciekawi mnie ze na to nadal jest zapotrzebowanie w czasach szerokiego dostepu do różnorakiej kultury i dragów.

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz