Czas na ligę. Ostrovia musi wygrać w Krośnie

0
O godzinie 16.15 w Krośnie rozpocznie się mecz, w którym tamtejszy KSM podejmować będzie MDM Komputery TŻ Ostrovia. Faworytem dzisiejszego starcia są podopieczni trenera Mariusza Staszewskiego, którzy muszą wygrać, żeby pozostać w grze o pierwsze miejsce przed play off.

Teraz przed Ostrovią przedostatni mecz w rundzie zasadniczej. W niedzielne popołudnie biało-czerwoni będą walczyć na torze w Krośnie. No i mecz z tamtejszym KSM-em ma ogromne znaczenie dla podopiecznych trenera Mariusza Staszewskiego. Ostrowianie chcą zająć pierwsze miejsce po rundzie zasadniczej. Dlatego ostrowski zespół musi zanotować sukces na Podkarpaciu. Ostrowianie będą w roli zdecydowanego faworyta. KSM to ostatni zespół w tabeli, który do tej pory wygrał tylko jeden mecz.

Ostrovia w Krośnie pojedzie w takim samym zestawieniu, jak podczas dwóch poprzednich ligowych meczów z Polonią Bydgoszcz i Unią Kolejarzem Rawicz. W składzie na pozycjach seniorskich zobaczymy: Bjarne Pedersena, Zbigniewa Sucheckiego, Renata Gafurowa, Kamila Brzozowskiego i Nicolaia Klindta, a także dwójkę juniorów Marcela Studzińskiego i Kamila Nowackiego. W zespole KSM-u liderem jest za to dobrze znany z jazdy w ŻKS Ostrovia RosjaninIljaCzałow. Obok niego czołowym zawodnikami są: Mariusz Puszakowski, Josef Franc i Patrick Hansen.

Początek niedzielnego meczu w Krośnie zaplanowano na godzinę 16.15. Na Podkarpacie wybiera się również i nasza telewizja. Tradycyjnie retransmisję tego pojedynku zaprezentujemy w poniedziałkowe popołudnie.

redaktor wlkp24.info
bartosz.karasinski@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick