DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Czas metamorfozy w programie "Punkt w zielone". Czekamy na zgłoszenia!

„Punkt w zielone” to najnowsza propozycja telewizji Proart na to, by tuż przed latem zmienić swoje balkony lub fragmenty ogrodów w istne raje na Ziemi. Zgłoszenie do programu to zaledwie kilka prostych kroków, a efekt zmian może być piorunujący.

Czym jest „Punkt w zielone”? To propozycja metamorfozy balkonów, tarasów czy fragmentów ogrodów, które mają potencjał, a ich właściciele marzą o zmianach. Nawet niewielka korekta przy wsparciu architekta i specjalistów może ponure, zaniedbane miejsce zmienić w oazę zieleni i miejsce relaksu.

Co zrobić, by zgłosić swój balkon lub ogród do metamorfozy? Przede wszystkim wejść na stronę www.punktwzielone.tvproart.pl i przesłać zgłoszenie pod adres mailowy punktwzielone@tvproart.pl. W zgłoszeniu czekamy na podstawowe dane zgłaszającego, zdjęcia i opis balkonu lub fragmentu ogrodu, który ma zostać zmieniony oraz w kilku zdaniach opisać swoją wizję zmian i pomysł na wymarzone miejsce. Co najważniejsze, udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

Do udziału zapraszamy wszystkich z terenu południowej Wielkopolski, czyli z powiatów: ostrowskiego, ostrzeszowskiego, krotoszyńskiego, jarocińskiego i pleszewskiego. Szczegóły i regulamin na stronie www.punktwzielone.tvproart.pl Partnerami programu są market budowlany OBI oraz Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim. Sponsorami programu: firma budowlana WOJ-BUD oraz Centrum Kamienia.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz