Co z tą Victorią? Jesienią rządziła. Wiosną sytuacja wygląda zdecydowanie gorzej

0
Była na szczycie - jest na czwartym miejscu i ma niewielkie szanse na awans do III ligi. Victoria Września napsuła sporo krwi w tym sezonie zespołom z naszego regionu. Teraz to one dominują w walce o mistrzostwo wielkopolskiej IV ligi. Rywalizację sportową częściowo zepsuły jednak wydarzenia okołoboiskowe.

Gościem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart był Tomasz Bekas, trener Victorii Września – zespołu, który jesienią rządził i dzielił w wielkopolskiej IV lidze, a wielu zastanawiało się, czy ten zespół da się pokonać. Dało się. Dotychczas Sześć razy. Zbyt dużo aby można było samodzielnie przesądzić o awansie do III ligi. Matematyczne szanse jeszcze są, ale jest bardzo mało prawdopodobne, aby to właśnie Victoria w przyszłym sezonie zagrała szczebel wyżej.

CZYTAJ TEŻ: Walka o III ligę trwa! Komu kibicuje trener Victorii?

Zespół boryka się z dużymi problemami kadrowymi. Kilku graczy złapało kontuzje, niewykluczone, że jeden z nich będzie zmuszony zakończyć karierę piłkarską. Kolejne odejścia były związane z życiem prywatnym i zawodowym poszczególnych graczy. To częste dylematy na poziomie IV ligi: regularnie trenować, czy poświęcić odpowiednio dużo czasu rodzinie? Wielu zawodników zadaje sobie to pytanie.

Gościem najnowszego wydania magazynu Trzecia Połowa był Tomasz Bekas, trener Victorii Września. Fragment rozmowy publikujemy w materiale wideo. Całość można obejrzeć na antenie Telewizji Proart. Powtórki programu: środa (13.10 i 23.15), czwartek (10.40 i 23.15).

CZYTAJ TEŻ: W Rybniku znów nie pojadą. W czwartek też się nie uda!

Sponsorem magazynu Trzecia Połowa jest salon meblowy Magia Snu (Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 18)

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick