Walka o III ligę trwa! Komu kibicuje Tomasz Bekas?

0
Tomasz Bekas, trener Victorii Września będzie gościem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart. W rozmowie z Piotrem Konstanciakiem i Sebastianem Matyszczakiem ocenił m.in. szanse poszczególnych zespołów pozostających w walce o awans do III ligi. Najbliżej celu jest Pogoń Nowe Skalmierzyce, ale nie temu zespołowi kibicuje trener Bekas. Komu zatem? Uchylamy rąbka tajemnicy na wlkp24.info i zapraszamy do oglądania magazynu piłkarskiego we wtorek o 18.40 tylko w Telewizji Proart.

Po porażce z Pogonią Nowe Skalmierzyce Victoria Września ma już tylko matematyczne szanse na awans do III ligi. Zespół do końca będzie walczył o jak najlepszy wynik, ale teraz więcej zależy od rywali, niż od podopiecznych Tomasza Bekasa. To właśnie trener Victorii będzie gościem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart.

CZYTAJ TEŻ: W Rybniku znów nie pojadą. W czwartek też się nie uda!

Szkoleniowiec oceni sytuację w tabeli, skomentuje, jaki poziom prezentują zespoły w IV lidze, opowie o tym, co dzieje się w klubie, jakie Victoria ma problemy kadrowe i kto może niespodziewanie zakończyć karierę piłkarską.

Jednym z poruszonych tematów będzie także sytuacja na szczycie tabeli. O awans do III ligi walczy kilka zespołów. W ścisłej czołówce nie ma już Victorii, ale emocji nie brakuje. Komu kibicuje Tomasz Bekas? Zdradził nam to w rozmowie. Odniósł się także do dyspozycji pozostałych zespołów.

Rąbka tajemnicy zdradzamy w materiale wideo. Po więcej zapraszamy do Telewizji Proart. Premiera magazynu piłkarskiego Trzecia Połowa we wtorek o 18.40. Powtórki: środa (13.10 i 23.15), czwartek (10.40 i 23.15).

CZYTAJ TEŻ: Co z Polonią Marcinki Kępno? Przepytaliśmy prezesa Andrzeja Mrozińskiego

Sponsorem magazynu Trzecia Połowa jest salon meblowy Magia Snu (Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 18)

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick