DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Walka o III ligę trwa! Komu kibicuje Tomasz Bekas?

Po porażce z Pogonią Nowe Skalmierzyce Victoria Września ma już tylko matematyczne szanse na awans do III ligi. Zespół do końca będzie walczył o jak najlepszy wynik, ale teraz więcej zależy od rywali, niż od podopiecznych Tomasza Bekasa. To właśnie trener Victorii będzie gościem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart.

CZYTAJ TEŻ: W Rybniku znów nie pojadą. W czwartek też się nie uda!

Szkoleniowiec oceni sytuację w tabeli, skomentuje, jaki poziom prezentują zespoły w IV lidze, opowie o tym, co dzieje się w klubie, jakie Victoria ma problemy kadrowe i kto może niespodziewanie zakończyć karierę piłkarską.

Jednym z poruszonych tematów będzie także sytuacja na szczycie tabeli. O awans do III ligi walczy kilka zespołów. W ścisłej czołówce nie ma już Victorii, ale emocji nie brakuje. Komu kibicuje Tomasz Bekas? Zdradził nam to w rozmowie. Odniósł się także do dyspozycji pozostałych zespołów.

Rąbka tajemnicy zdradzamy w materiale wideo. Po więcej zapraszamy do Telewizji Proart. Premiera magazynu piłkarskiego Trzecia Połowa we wtorek o 18.40. Powtórki: środa (13.10 i 23.15), czwartek (10.40 i 23.15).

CZYTAJ TEŻ: Co z Polonią Marcinki Kępno? Przepytaliśmy prezesa Andrzeja Mrozińskiego

Sponsorem magazynu Trzecia Połowa jest salon meblowy Magia Snu (Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 18)

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz