Co tu jest grane? – pyta Waldemar Malicki

3
Nigdy jeszcze nie grałem dla tak jednorodnej publiczności – mówił nieco stremowany Waldemar Malicki ze sceny Ostrowskiego Centrum Kultury. Wirtuoz fortepianu i mistrz dowcipu dwukrotnie wystąpił wczoraj dla ostrowian, a konkretnie dla ostrowianek, bo widownię w stu procentach wypełniła publiczność płci żeńskiej. Wszystko przez Dzień Kobiet. To już tradycja, że na koncert z tej okazji zaprasza prezydent Ostrowa.

„Co tu jest grane? – mini”. To tytuł koncertu, na który prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek zaprosiła mieszkanki miasta z okazji Dnia Kobiet. Muzyka klasyczna i nie tylko, podana z dużą dozą humoru, połączona z anegdotami z życia muzyka, opowieściami o miłości, codziennym życiu i przemycająca odrobinę historii muzyki – to wszystko wyśmienity pianista Waldemar Malicki zgrabnie połączył w jedną całość. Dodatek „mini” oznacza tyle, że prócz pianisty i jego instrumentu na scenie od czasu do czasu pojawiała się piękna wiolonczelistka Małgorzata Krzyżanowicz, która i wizualnie i muzycznie dopełniała przygotowany specjalnie dla pań program.

redaktor wlkp24.info
agnieszka.kurzawa@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Warto dodać jak/komu rozdano te zaproszenia i o incydencie pod kasą ock w dniu kiedy je miano rozdawać dla mieszkanek … kolejna ściema tej władzy.

    • byłem i nic takiego nie widziałem. Zawsze znajdzie ktoś komu wszystko przeszkadza. Co masz do „władzy”? Wstyd ci wystąpić imiennie? tylko cię stać na „Jo”.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick