Co było przyczyną śmierci 19-latka? Wyjaśni to prokuratura

0
Prokuratura zbada przyczynę i okoliczności śmierci 19-latka, którego ciało znaleziono w niedzielę nad ranem przy ulicy Gorzyckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Młodego mężczyznę zastano na jednym z przystanków autobusowych. Przyczyna śmierci nie jest jasna, dlatego zostanie przeprowadzona sądowo-lekarska sekcja zwłok.

W niedzielę nad ranem służby zostały powiadomione, że na jednym z przystanków autobusowych znajduje się młody mężczyzna, który nie daje oznak życia. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon 19-latka.

CZYTAJ: Nad ranem na przystanku znaleziono ciało młodego mężczyzny

Sprawę wyjaśnia prokuratura, która wyjaśni okoliczności śmierci i co konkretnie było jej przyczyną. – Przeprowadzone zostały szczegółowe oględziny miejsca zdarzenia, a także po ustaleniu tożsamości przeprowadzono dalsze czynności, czyli m.in. przesłuchanie osób, które poprzedniego dnia przebywały z mężczyzną – informuje Maciej Meler, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrowie Wielkopolskim.

Prokurator zarządził także przeprowadzenie sądowo-lekarskiej sekcji zwłok 19-latka. Ma ona dać odpowiedź, co konkretnie było przyczyną śmierci oraz ustalić dokładny przebieg zdarzenia. – W dalszym ciągu trwają czynności mające na celu wyjaśnienie okoliczności bezpośrednio poprzedzających zgon tego młodego człowieka – dodaje Meler.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick