Ciągnie wilka do lasu. Szykuje się kolejny powrót do KPR Ostrovia? [WIDEO]

5
Doświadczony wychowanek KPR Ostrovia - Jakub Tomczak, po dwuletniej przerwie wrócił do treningów. Czy to oznacza powrót do składu drużyny prowadzonej przez Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka? - Ciągnie mnie do piłki ręcznej, ale rzeczywistość jest, jaka jest. Padła wstępna propozycja mojego powrotu, ale nie wiadomo czy uda mi się wszystko pogodzić - mówi 33-letni prawoskrzydłowy. - My bardzo byśmy chcieli, żeby Kuba do nas wrócił - stawia sprawę jasno trener KRP - Rafał Stempniak.

Lewa ręka na wagę złota. A ta nadal jest pewna w przypadku Jakuba Tomczaka – wychowanka KPR-u Ostrovia, który w swojej przygodzie z piłką ręczną reprezentował także kluby z Gorzowa i Kalisza. – Dwa lata przerwy robią swoje. Nie jest łatwo. Motoryka, timing, kondycja, to wszystko gdzieś ucieka. Będę potrzebował trochę czasu, żeby wrócić do dawnej dyspozycji, o ile w ogóle zdecyduje się na powrót – mówi doświadczony prawoskrzydłowy.

Tomczak to obok doświadczenia, wiele możliwości w ataku dla trenerów Macieja Nowakowskiego i Rafała Stempniaka. W każdym sezonie, w którym reprezentował barwy KPR Ostrovia, był czołowym strzelcem zespołu. Najlepszy dla Tomczaka był sezon 2012/2013. Wtedy skrzydłowy Ostrovii w 26 meczach I ligi rzucił 170 bramek dla biało-czerwonych.

W ostatnim tygodniu kontraktem związał się natomiast Mikołaj Przybylski, rozgrywający, który dwa ostatnie sezony spędził w Grunwaldzie Poznań.

CZYTAJ: Wrócił żużel! “Ciężko się oddycha, ale radość jest niesamowita” [WIDEO]

redaktor wlkp24.info
marcin.gebel@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

    • 5
      2

      Ten dziadek jakby nic 10 lat nie robił to całe gorzyce i cała 1 lige wywala z butów! #Kubawróc!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick