Chęci, współdziałanie, odzew – Szukamy i Ratujemy z gratulacjami

1
Gratulacje przychodzą nawet z Kanady i Holandii. Wszyscy traktują ich jak bohaterów, ale oni bohaterami się nie czują. To zaangażowanie tak wielu mieszkańców Ostrowa, okolic oraz służb ratunkowych pozwoliło na odnalezienie zaginionej niecałe dwa tygodnie temu Pani Zdzisławy. Dziś na ostrowskim rynku odbyła się konferencja prasowa z udziałem przedstawicieli miasta i powiatu, by podsumować akcję.

Stowarzyszenie choć młode, ma już na swoim koncie trzy spektakularne akcje poszukiwawcze. Ta ostatnia okrzyknięta wyjątkową, bo po dwóch dniach odnaleziono zaginioną żywą.

Członkowie Stowarzyszenia jednak już wiedzą, że zasób sprzętu jest niewystarczający, by prowadzić zaawansowane poszukiwania osób zaginionych – Z mojej strony padła deklaracja, że dla tych poszukiwaczy, społeczników kupimy sprzęt im potrzebny – powiedział na konferencji Paweł Rajski, starosta ostrowski.

>> Jesteśmy też na Facebooku. Polub nasz fanpage! <<

Chęć pomocy padła także z ust Beaty Klimek, prezydent miasta Ostrowa Wielkopolskiego.

CZYTAJ TEŻ: Odnaleziono poszukiwaną Zdzisławę Kurzawę. Kobieta żyje!

W ostatniej akcji poszukiwawczej wzięło udział ponad 70 osób. Jak podkreślają członkowie Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy, gdyby nie tak duży odzew ze strony mieszkańców, te poszukiwania trwałyby zdecydowanie dłużej i nie wiadomo jaki byłby ich finał.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Już się klakierzy podczepiają pod sukces grupy WOLONTARIUSZY. Kolejna wstęga do odcięcia. Kampania pełną gębą. Smutne 🙁

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick