Odnaleziono poszukiwaną Zdzisławę Kurzawę. Kobieta żyje! [ZDJĘCIA]

7
Fot. Szukamy i Ratujemy - Ostrów Wielkopolski
Po dwóch dniach poszukiwań odnaleziono zaginioną Zdzisławę Kurzawę. 80-latka wyszła z domu 22 lipca. W akcji poszukiwawczej brało udział kilkudziesięciu policjantów, strażacy, członkowie Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy oraz mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego.

– Potwierdzam, że zaginiona została odnaleziona żywa i świadoma – informuje st. sierż. Małgorzata Łusiak z ostrowskiej komendy.

Kobieta została odnaleziona w rowie niedaleko miejsca zamieszkania (okolice Nowej Krępy – przyp. red.) – Odnalazł ją jeden ze strażaków. Była bardzo spragniona, ale świadoma sytuacji, uśmiechnięta. Jest już pod opieką lekarzy – dodaje Rafał Kaczmarew ze Stowarzyszenia Szukamy i Ratujemy – Ostrów Wielkopolski.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

7 KOMENTARZE

  1. Super że wszystko dobrze się skończyło. Od początku miałam przeczucie że może znajdować się w tym lesie. Mieszkała przy ul. Grabowskiej więc jak najbardziej mogła ta Pani udać się w tym kierunku. Ktoś widział na ul. Poznańskiej. Więc nie było to prawdą. Niektórzy mogą sobie jaja robić z tak poważnej sytuacji. Powinno się w pierwszej kolejności właśnie tamten lasek przeszukać. Dwa dni bez wody w taki upał. Najważniejsze że się udało jak najszybciej odszukać.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick