DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Castorama Smart - wymarzona kuchnia na wyciągnięcie ręki

Strefa inspiracji wraz z usługą projektowania kuchni, łazienki i garderoby, starannie wybrany asortyment do remontu, wykończenia i urządzenia domu i ogrodu na ponad 2000 m2 – Castorama Smart w Ostrowie Wielkopolskim.

Mieszkańcy Ostrowa i okolic mają do dyspozycji szeroką gamę ponad 17000 produktów przydatnych do budowy i urządzania domu lub mieszkania.

Castorama mieści się przy ulicy księdza prałata Czesława Majorka 2. Sklep otwarty jest w dni powszednie i soboty w godz. 8:00-20:00 oraz w niedziele handlowe w godz. 10:00-18:00.

Kompaktowa formuła sklepu pozwala na sprawne zakupy przedmiotów dostępnych od ręki. Dostawa produktów na zamówienie realizowana jest w krótkim czasie. Do Ostrowa można sprowadzić towar z innej placówki Castorama.

Przy zamówieniach internetowych jest możliwość odbioru osobistego w godzinach pracy sklepu, lub w castomacie o dowolnej porze dnia i nocy. Realizowane są także dostawy i wysyłki kurierskie.

Strefa projektowania

Sporym atutem sklepu jest punkt projektowy, w którym projektant przygotuje indywidualny projekt zgodny z wytycznymi klienta – dopasowany do pomieszczenia, zgodny ze stylem i potrzebami. Klienci mogą pospacerować po strefie inspiracji i wybrać coś dla siebie.

Dokonać wyboru można spośród 28 kolekcji frontów. Od bieli po beże, przez niebieskości, zielenie aż po czerń. Castorama oferuje także zupełnie nowy system bezuchytowy INNOVO. Kilka pełnowymiarowych kuchni zobaczymy w strefie inspiracji.

Meble modułowe Atomia rosną razem z potrzebami. Pozwalają zaadaptować nawet najmniej ustawne pomieszczenie. Nie ograniczają nas stałe wymiary półek, a jedynie wyobraźnia. W dowolnym momencie można zmienić ustawienie półki lub dokupić kolejną. Z takiego kompletu można stworzyć garderobę, biblioteczkę, meble pod RTV lub do przedpokoju.

Urządzenie funkcjonalnej łazienki nie jest sprawą prostą. W dobraniu odpowiednich materiałów, kolorystki i dodatków pomogą projektanci. Prawidłowo zaprojektowana i urządzona łazienka będzie cieszyć swym wyglądem przez wiele lat, a dzięki kilku niskobudżetowym trikom będzie mogła zmienić styl i dopasować się do obecnych trendów.

Na projektowanie można umówić się dzwoniąc pod nr 62 74 99 270 lub poprzez stronę internetową www.kuchnie.castorama.pl.

By być na bieżąco odwiedź stronę na portalu Facebook – www.facebook.com/CastoramaSmartOstrowWlkp

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz