Bus spadł z wiaduktu na DK25. Są ofiary śmiertelne [ZDJĘCIA]

5
Dwie osoby nie żyją, a kolejne zostały ranne i są uwalniane przez strażaków z pojazdu. Wśród poszkdowanych są dzieci. To tragiczny bilans wypadku, do którego doszło na wiadukcie nad torami kolejowymi na DK25 tuż przed Antoninem jadąc od strony Ostrowa Wielkopolskiego. Najpierw bus zderzył się z samochodem osobowym, a następnie spadł z wiaduktu. Busem podróżowało 8 osób, osobówką - 1. Na miejscu pracują służby w tym LPR.

Nie żyją kierowcy busa i samochodu osobowego. Taką informację potwierdzają przedstawiciele służb. To tragiczny bilans wypadku, do którego doszło na DK25, na prostym odcinku drogi przed Antoninem w powiecie ostrowskim. Wiozący 8 osób bus zderzył się z osobówką i spadł z wiaduktu nad torami kolejowymi.

CZYTAJ: Gigantyczne podwyżki m.in. dla posłów i ministrów? Sejm jest “za”, a Ty?

Strażacy musieli uwolnić z pojazdu poszkodowanych. Na miejscu pracuje 6 zastępów. Wezwano też Lotnicze Pogotowie Ratunkowe. Osobówką podróżowała jedna osoba.

Zmarli to kierowcy obu aut (47-letni kierowca busa i 25-letni kierujący samochodem osobowym). Przebieg zdarzenia pod nadzorem prokuratora wyjaśnia policja.

Droga jest całkowicie zablokowana.

AKTUALIZACJA

Więcej szczegółów na temat wypadku i stanu zdrowia poszkodowanych znajdziesz pod tym linkiem.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

5 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick