Borys Budka przyjedzie do Ostrowa. Kiedy spotkanie z politykiem?

11
Borys Budka / fot. platforma.org
Borys Budka, jeden z czołowych polityków Koalicji Obywatelskiej przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego. Otwarte spotkanie z Budką organizują ostrowscy politycy związani z tą partią. Spotkanie odbędzie się 13 czerwca o godzinie 20.00 w nKlubie przy ulicy Królowej Jadwigi.

Borys Budka, przewodniczący Klubu Parlamentarnego Koalicji Obywatelskiej odwiedzi Ostrów Wielkopolski. W spotkaniu będzie uczestniczył także poseł z naszego regionu – Jarosław Urbaniak.

Spotkanie jest otwarte i przyjść może na nie każdy zainteresowany. Odbędzie się 13 czerwca (poniedziałek) o godzinie 20.00 w nKlubie przy ulicy Królowej Jadwigi 10 w Ostrowie Wielkopolskim.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

11 KOMENTARZE

    • A kto się bratał z le pen, salvinim, orbanem, czyli z kamratami putina (pisownia zamierzona)??? Może właśnie ci powinni przeprosić?!!

    • W.L. – może zachowasz jakieś proporcje. Le Pen nie rządzi i nie rządziła we Francji, ale Francja jest tak czy owak proruska, z Micronem na czele. Salvini wicepremierem i ministrem był od czerwca 2018 do września 2019. Tylko Orban, z „wielkich” Węgier, niecałe 10 mln, ma realną władzę od paru lat. Kluczowe są proruskie decyzje najważniejszych graczy w Europie – Niemiec i Francji. W takim razie kto, za „bratanie się” z tymi państwami powinien wg ciebie przeprosić? Francją nie rządziła wcale Le Pen, a wbrew zakazowi na dostarczanie broni, to właśnie oni wyposażali w precyzyjne przyrządy sprzęt zbrodniczej armii kagebowca fiutina. Wymienieni przez ciebie nie są z mojej bajki, ale to nie oni „zbudowali” fiutina, więc twoje sugestie są wyjątkowo stronnicze, a wręcz nieprawdziwe. Ale przekaz nie dnia a ostatnich dni trzeba realizować.

    • Sprzedać Polskę Putinowi? Póki co to prezydent Kaczyński szykował się do udziału w paradzie zwycięstwa w Moskwie, to w ostatnich latach, mimo opowieści o węglu na 200 lat w Polsce, obecne rządy uzależniły nas od rosyjskiego węgla tak, ze dziś mamy taką dziurę w dostawach. To rząd PO PSL wybudował gazoport w Świnoujściu, dzięki któremu możemy się odciąć od ruskiego gazu. Czy tak postępuje rząd, który chciałby nas sprzedać Putinowi? A co z rządem, który sprzedaje dużą część Lotosu wspólnikom Putina Węgrom? Bredzisz ktosiu.

  1. Gdyby oni rządzili nie było by zadnej wojny na Ukrainie. Putin uznał Tuska za „swojego człowieka w Warszawie”platforma była gwarantem interesów Rosji i Niemiec w Polsce.To wszystko jest w necie no i trochę pamięci..PO jest zwyczajnie grazna dla naszej niepodległośc!?.

  2. Brakuje u nas kretynów z pozostałych frakcji: Czarzasty, Biedroń, Ziobro, Mueller (niezbyt polskie nazwisko), itp. do Ostrowa przyjechali i „ciemną masę” będą ogłupiali? Żałosne. (

  3. Wkrótce kolejna „tarcza osłonowa” na okres jesienno zimowy” = walonki i kufajka dla każdego obywatela -gratis…brawo pis.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick