Beniaminek walczy o awans do I ligi! Marcin Radzewicz w Trzeciej Połowie o celach KKS-u Kalisz

0
Marcin Radzewicz, pomocnik KKS-u Kalisz był gościem Trzeciej Połowy w Telewizji Proart. Rozmowę o KKS-ie Kalisz, planach drużyny na przyszłość, tego jak zmienił się klub na przestrzeni ostatnich sezonów i wielu innych tematach możecie obejrzeć na naszej antenie nawet jeśli przegapiliście premierę. Zapraszamy do obejrzenia powtórki: środa, 5 maja - godz. 13.10 i 23.15; czwartek, 6 maja: godz. 10.40 i 23.15.

Gościem wtorkowego magazynu Trzecia Połowa w Telewizji Proart był Marcin Radzewicz, pomocnik KKS-u Kalisz i były reprezentant Polski z czasów Pawła Janasa jako trenera kadry narodowej. Doświadczony gracz opowiedział o ambicjach zespołu, w którym występuje, planach na najbliższą przyszłość i zmianach, jakie zachodzą w Kaliskim Klubie Sportowym.

CZYTAJ TEŻ: Profesor Koszarek ratuje Zastal. Koronacja mistrza odłożona

Zdradził też, o co walczy zespół w tym sezonie. Mimo że jest beniaminkiem i rozgrywa dopiero pierwszy sezon w II lidze, nie kłania się rywalom i walczy o swoje, czyli o awans do barażów, w których będzie mógł walczyć o dostanie się do I ligi – zaplecza PKO Ekstraklasy. – Ambicje są duże, każdy ma swoje cele, chce się rozwijać jako zawodnik. Myślę, że jeśli jest szansa, aby dostać się do baraży, to trzeba ją wykorzystać. Zdajemy sobie sprawę, jakie są oczekiwania klubu, właścicieli i chcemy temu sprostać – powiedział Marcin Radzewicz.

Pomocnik ocenił też rozwój klubu odkąd przed trzema laty przyszedł do KKS-u. – Zmiana jest bardzo duża, jeśli chodzi o organizację. To wszystko było robione dlatego, że prędzej czy później KKS ma być w I lidze. I jako człowiek, który widzi to wszystko od środka, wiem, że KKS jest przygotowany, aby grać w I lidze – dodał.

Jeśli przegapiliście wtorkową premierę magazynu Trzecia Połowa, zapraszamy do obejrzenia powtórki w Telewizji Proart:

  • środa, 5 maja – 13.10, 23.15
  • czwartek, 6 maja: 10.40, 23.15

– – –

Sponsorem magazynu Trzecia Połowa jest salon meblowy Magia Snu (Ostrów Wielkopolski, ul. Raszkowska 18).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick