Afera w pleszewskiej komendzie policji? Sprawę bada KWP

0

Policjanci z Pleszewa zarzucają przełożonemu molestowanie podległych mu kobiet i mobbing. Obwiniany funkcjonariusz zaprzecza, a w jego niewinność wierzą szefowie pleszewskiej policji. Sprawę wyjaśnia Komenda Wojewódzka Policji  - napisał w weekendowym wydaniu "Głos Wielkopolski". Podwładni twierdzą, że o sprawie doskonale wie kierownictwo komendy, ale wcześniej zamiatało ją pod dywan. 


 

Doniesienie wyjaśnia Wydział Kontroli Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu. Choć postępowanie trwa, już teraz o niewinności wysokiego rangą policjanta przekonany jest szef pleszewskiej komendy. – Nic takiego nie miało miejsca, wcześniej nikt się do mnie nie zgłaszał i do mojego zastępcy również. Absolutnie nie daję wiary w czcze pomówienia zawarte w anonimie. Dowodem jest fakt, że po zapoznaniu się z jego treścią awansowałem tego policjanta na kierownicze stanowisko. W pełni na nie zasługiwał – przekonuje Paweł Golicki, komendant KPP w Pleszewie. 

Więcej można przeczytać tutaj: 

http://www.gloswielkopolski.pl/wiadomosci/wielkopolska/a/pleszew-policjanci-zarzucaja-szefowi-molestowanie-i-mobbing,11758909/

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick