Adam Bodnar ponownie przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego. Znamy termin i temat spotkania

4
Były Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar odwiedzi w piątek, 3 września Ostrów Wielkopolski. O 12.00 spotka się z mieszkańcami w "n klubie". Tematami rozmowy będą m.in. miejsce Polski w Unii Europejskiej i Konstytucja RP.

Mieszkańcy Ostrowa Wielkopolskiego po raz kolejny będą mieli okazję spotkać się i porozmawiać z Adamem Bodnarem, byłym Rzecznikiem Praw Obywatelskich, a obecnie dziekanem Wydziału Prawa na Uniwersytecie SWPS w Warszawie.

Tematem rozmowy mają być m.in. Konstytucja RP, prawa człowieka oraz miejsce Polski w Unii Europejskiej. Adam Bodnar odwiedził Ostrów w marcu 2019 roku jeszcze jako RPO. Wówczas do Forum Synagoga przyciągnął wielu mieszkańców miasta. Dorośli podzielili się z nim problemami, dylematami, pytali o radę i prosili o pomoc. Młodzież zapisała pytania na kartkach. Miało to pomóc otworzyć się przedstawicielom tego pokolenia i zapytać o sprawy, o których wstydziliby się powiedzieć publicznie.

Spotkanie z Adamem Bodnarem odbędzie się w piątek, 3 września o 12.00 w „n klubie”.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

    • Wiesz Pisi trolu, gdybyś czytał a nie tylko oglądał obrazki i nagłówki to doczytałbyś „Wówczas do Forum Synagoga przyciągnął wielu mieszkańców miasta” Ty wtedy siedziałeś przed TV*info i gównowiedzy słuchałeś?

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick