36-latka wciąż poszukiwana. Służby przeszukują m.in. zalew w Kobylej Górze

0
Fot. Szukamy i Ratujemy Ostrów Wielkopolski
Od kilu dni trwają poszukiwania 36-latki z Ostrzeszowa. Kobieta była widziana ostatni raz 1 grudnia i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nad zalewem w Kobylej Górze znaleziono samochód zaginionej. To tam skupiły się poszukiwania i biorą w niej udział służby mundurowe, grupa specjalistyczna z Konina oraz Szukamy i Ratujemy z Ostrowa Wielkopolskiego.

O zaginięciu kobiety informowaliśmy na łamach portalu 5 grudnia. Wtedy informację o zniknięciu 36-latki opublikowała ostrzeszowska policja. Natasza Małyszka była widziana ostatni raz 1 grudnia i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Nad zalewem w Kobylej Górze znaleziono samochód z rzeczami osobistymi kobiety Potwierdza to ostrzeszowska policja.

Poszukiwania zaginionej prowadzone są od kilku dni i skupiają się na terenach właśnie przy zbiorniku wodnym. – W poszukiwaniach bierze udział około 30 policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie. Pomagają nam także strażacy z PSP i OSP z Ostrzeszowa, funkcjonariusze z Poznania oraz specjalistyczna grupa z Konina – mówi asp. Magdalena Hańdziuk z KPP w Ostrzeszowie. Mundurowych wspiera także grupa Szukamy i Ratujemy. Zbiornik został przeszukamy za pomocą sonaru, przeczesywane są tereny leśne oraz wszystkie okoliczne pustostany. Sprawdzany jest także monitoring. – Na tę chwilę nie mamy żadnych nowych informacji w sprawie kobiety, poszukiwania wciąż trwają. Pod uwagę brane są wszystkie scenariusze – dodaje asp. Hańdziuk.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick