Ostrzeszów. Trwają poszukiwania 36-latki

2
Fot. KPP Ostrzeszów
Ostrzeszowscy policjanci prowadzą poszukiwania 36-letniej Nataszy Małyszki, mieszkanki Ostrzeszowa. Kobieta wyszła z domu 1 grudnia i do tej pory nie nawiązała kontaktu z bliskimi. Jak informują ostrzeszowskie media, przeszukiwany jest zalew w Kobylej Górze. Samochód kobiety wraz z jej rzeczami osobistymi miał zostać znaleziony przy drodze na tamę.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie prowadzą intensywne poszukiwania 36-letniej kobiety. Natasza Małyszka była widziana ostatni raz 1 grudnia. Ktokolwiek posiada informacja na temat miejsca pobytu zaginionej lub widział ją w ciągu ostatnich 4 dni, proszony jest o kontakt z policją pod numerem telefonu: 47 77 57 200 lub 211.

Ostrzeszowskie media informują, że przeszukiwany jest zalew w Kobylej Górze. Samochód z rzeczami osobistymi kobiety miał zostać znaleziony przy drodze na tamę. W poszukiwaniach oprócz policjantów biorą udział strażacy oraz grupa specjalistyczna z Konina.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

  1. A gdzie jest mąż i syn zaginionej że nie prosi o pomoc o żeby znałeś żony i matkę tylko ojciec prosi o pomoc żeby znałeś córkę

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick