DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

27-latek bez uprawnień pędził 105 km/h w terenie zabudowanym

Policjanci ustawieni w Przytocznicy (powiat ostrzeszowski) zmierzyli prędkość jadącego w ich kierunku opla vectry. Pomiar wykazał, że auto porusza się z prędkością 105 km/h ito w terenie zabudowanym. Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę. Okazał się nim 27-latek. Podczas kontroli wyszło na jaw, że mężczyzna nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów. – Ujawniono, że decyzją starosty ostrzeszowskiego ma cofnięte uprawnienia do kierowania pojazdami. Kierujący to mieszkaniec gminy Doruchów. W stosunku do kierującego wykonano czynności procesowe, decyzję o konsekwencjach prawnych podejmie prokuratura i sąd – informuje kom. Ewa Jakubowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Ostrzeszowie.

CZYTAJ: Poseł Szczepański o szybkiej kolei: „Rodzi się pytanie, ile by trzeba było wyburzyć w Ostrowie, żeby ta kolej wjechała”

Jak informują funkcjonariusze, mężczyźnie grozi grzywna oraz kara ograniczenia wolności, a także więzienie w wymiarze do dwóch lat. – Należy wziąć pod uwagę także możliwość orzeczenia wobec sprawcy opisywanego przestępstwa zakazu prowadzenia pojazdów, nawet do 15 lat – dodaje.

Napisz do autora

Komentarze (1)
  • B
    Borewicz

    wtorek, 11 lutego, 2020

    Biale bmw 5 jeździ nadal bez przedniej tablicy rejestracyjnej po OW. Władzo zrób coś z tym. Bez odbioru

    Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz