21-latek twierdził, że spieszy się na porodówkę. Był pijany i poszukiwany

2
Fot. KPP Oleśnica
21-letni mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego trafił do Zakładu Karnego w celu odbycia zaległej kary. Wpadł podczas kontroli drogowej, której dokonali policjanci z Sycowa. Okazało się także, że mężczyzna jest pijany i posiada aktywny zakaz prowadzenia pojazdów.

Policjanci z Sycowa, podczas jednej z kontroli zauważyli, że kierowca hyundaia może być pod wpływem alkoholu, na co wskazywał tor jego jazdy. – Podczas kontroli mężczyzna unikał kontaktu wzrokowego powtarzając, że spieszy się do szpitala w Sycowie gdyż  za chwile urodzi się jego dziecko. Mundurowi wiedzieli, że w sycowskim szpitalu nie ma oddziału porodowego. Podczas rozmowy z mieszkańcem powiatu ostrzeszowskiego funkcjonariusze wyczuli woń alkoholu. Badając na zawartość alkoholu, policyjny alkomat wskazał ponad dwa promile – st. asp. Bernadeta Pytel, oficer prasowy KPP w Oleśnicy.

Dodatkowo okazało się, że 21-latek posiada aktywny zakaz kierowania pojazdami i jest poszukiwany przez ostrzeszowski sąd w celu odbycia kary pozbawiania wolności. Mieszkaniec powiatu ostrzeszowskiego po wytrzeźwieniu usłyszy zarzuty popełnienia przestępstwa. Po wykonanych czynnościach zostanie doprowadzony do Zakładu Karnego w celu odbycia kary więzienia.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

2 KOMENTARZE

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick