druga edycja Biegu Leśną Ścieżką

0

17 września odbędzie się druga edycja Biegu Leśną Ścieżką. Do pokonania dystansu 5 kilometrów organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników aktywnego wypoczynku.

Trasa biegu wyznaczona została w lesie na Wolicy. 5-kilometrowego dystansu wcale nie trzeba przebiec – można go np. po prostu przejść. W tym roku bardzo ważne dla organizatorów są rodziny i to właśnie dla nich stworzona została specjalna klasyfikacja, w której brane pod uwagę będą czasy wszystkich członków danej drużyny. W ten sposób zostanie wyłoniona najbardziej wysportowanąa rodzina w Kaliszu.

W tej edycji poszerzona zostanie również zwartość pakietów startowych, w których oprócz medalu pamiątkowego, wejściówek do Blokoblisko oraz Crossfitu Kalisz znajdzie się chusta wielofunkcyjna, czyli tzw. Buff. W dniu biegu na uczestników czekać będzie wiele atrakcji. Dla najmłodszych przybędą animatorzy z Uciechowa, a na terenie imprezy stanie dmuchany zamek oraz sprzęt sportowy z Decathlonu. Dla starszych zagra zespół The Flash z Kalisza.

Pakiet startowy kosztuje 35 złotych, a zapisy trwają aż do dnia biegu (zgłoszenia w biurze na miejscu imprezy, wcześniej na stronie biegu – kliknij).

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick