Szczury. Zderzenie busa z ciężarówką. Sześć osób rannych. LPR na miejscu [ZDJĘCIA]

0
Fot. Czytelnik Mateusz
Sześć osób zostało rannych w wyniku zderzenia busa z samochodem ciężarowym na DK11 w Szczurach (pow. ostrowski). Na miejscu pracują trzy zastępy straży pożarnej oraz trzy karetki. Wezwano też helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Droga jest całkowicie zablokowana.

Do wypadku doszło przed . godz. 16.00 na prostym odcinku drogi krajowej nr 11 w Szczurach (pow. ostrowski). Jak informuje dyżurny stanowiska kierowania Państwowej Straży Pożarnej w Ostrowie Wielkopolskim, doszło do zderzenia busa z samochodem ciężarowym. – Sześć osób zostało rannych. Na miejsce wezwano trzy zespoły ratownictwa medycznego oraz helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pracują tam także trzy zastępy straży pożarnej, a także policja.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

Droga jest całkowicie zablokowana.

To nie jedyne tragiczne zdarzenie na naszych drogach w piątek 14 września. Przed południem 28-letni mężczyzna, kierujący samochodem osobowym, czołowo zderzył się z ciężarówką na prostym odcinku DK12 w Lenartowicach (pow. pleszewski). Zginął na miejscu. Droga została odblokowana kilka minut przed 16.00.

Fot. Google Maps

Fot. Czytelnik Mateusz

redaktor naczelny wlkp24.info
sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick