Nowe wieści z bocianich gniazd

4
Niestety, w dzisiejszym odcinku "Raportu z bocianich gniazd" nie mamy dla Was samych dobrych wiadomości. Co prawda pisklaki z Przygodzic i Lewkowa mają się świetnie, ale gniazdo w Raszkowie nie wygląda już tak samo, jak przed tygodniem. Żeby jednak nie było tak smutno, pokażemy, jak Profesja próbuje nakarmić swoje bocianie dzieci... pewnym małym zwierzątkiem. Jakim? Zdradzimy w najnowszym wydaniu bocianiego raportu tuż po Wydarzeniach Telewizji Proart o 17.20, 20.00 u 22.30. Bądźcie z nami!
redaktor wlkp24.info
katarzyna.paus@tvproart.pl

4 KOMENTARZE

  1. Ile można męczyć temat bocianów? Retransmisje (bo na żywo coś trafić to jak wygrać w totka) można pooglądać sezon dwa, ale co roku w kółko to samo? Złoży jaja, ile, czy w ogóle. Wyklują się, przetrwają, czy nie, zadźgają się same czy przyjdzie kataklizm? Tania rozrywka niczym Big Brother, no ile można?;)

  2. Czy można było by tego martwego bocianka wyciągnąć z gniazda i zbadać ,co się wydarzyło ,ze tyle bocianków z tego gniazda w Raszkowie ginie ? Aż nie wiarygodne ,co się mogło stać ,myśle że nikt nie otruł tych małych ? było 6 jaj ,5 bocianków się wylęgło i została jedna sierotka , może by się ktoś zainteresował tym co się wydarzyło w tym gniazdku. Te bociany które zaczęły zdychać były już duże , pogoda im sprzyjała ,więc jaki to mógł być powód ,ze jeden po drugim zaczęły zdychać ???? ciekawa sprawa

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.