DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Zwierzaki czekają na Twoją pomoc. Kierowniczka schroniska mówi, czego potrzeba

Nowa kierowniczka Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Wysocku Wielkim będzie gościem programu „W punkt”. Klaudia Wawrzyniak opowie m.in. o sytuacji w tej jednostce, funkcjonowaniu w trudnych warunkach rozbudowy obiektu, kosztach utrzymania przytuliska oraz współpracy z weterynarzami.

Zwierzakom pomóc może każdy i zrobić to bezinteresownie. Choćby poprzez dostarczenie karmy. Pożywienie dla zwierząt sporo kosztuje, a potrzeby schroniska są ogromne. W materiale wideo wyjaśnia, jakiego typu jedzenie jest najbardziej wskazane.

Premiera w środę o 18.05.

Najbliższe powtórki:
środa: 21.30,
czwartek: 5.30, 10.05, 20.45.

ARCHIWALNE ODCINKI PROGRAMU „W PUNKT”

Napisz do autora

Komentarze (27)
 • O
  Ostrowiak

  środa, 1 marca, 2023

  Ja rozumiem wszystko,ale po jakiego czarta dala tak niska kwotę w przetargu.jak ta Pani tak umie liczyć to niech idzie teraz do pracy dodatkowej i dokłada.

  Odpowiedz
 • J
  Jurek

  środa, 1 marca, 2023

  Popis bezdennej głupoty. Wygrali przetarg po zaniżonej ofercie a teraz apelują o wsparcie. Gdzie tu jakikolwiek sens. Kto do tego dopuścił?

  Odpowiedz
 • M
  Milena

  środa, 1 marca, 2023

  Znam Panią Klaudię osobiście ! Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu!
  Psy będą miały teraz tylko lepiej.

  Odpowiedz
 • J
  jonasz

  środa, 1 marca, 2023

  PiS dał 2 mld 700mln PLN na szczujnię PiS TV—do niech da trochę na zwierzaki .

  Odpowiedz
 • L
  Lessie

  środa, 1 marca, 2023

  Miałam kontakt z tą Panią. Nie jest to odpowiedni człowiek na tym stanowisku ,,behawiorystka,, która nie pozwala psom spotykać się razem, ponieważ się pogryzą… to co z niej za behawiorystka skoro nie może im pomóc?!

  Odpowiedz
 • B
  Beata

  środa, 1 marca, 2023

  Mądrego to i warto posłuchać! Kompetentna, empatyczna osoba. Nareszcie. Dobra zmiana po poprzedniej kierowniczce. Oby tak dalej!

  Odpowiedz
 • T
  Tadek

  środa, 1 marca, 2023

  Nareszcie kierownikiem jest ktoś, kto ma coś mądrego do powiedzenia.

  Odpowiedz
 • J
  Jagoda

  środa, 1 marca, 2023

  Dzięki Bogu minęły dwa miesiące a Pani mówi, że jest ciężko ??? Ja pitole to co ona będzie mówić w połowie roku ?? Ładnie ich „małżeństwo” wypuściło w przysłowiowe maliny. Jeśli coś musi kosztować to musi, a nie że jakoś to będzie i będziemy prosić o kolejne datki. Dodatkowe akcje powinny być jako wartość dodana a nie na podstawowe funkcjonowanie. Z pustego i Salomon nie naleje !!

  Odpowiedz
 • ZR
  Zdrowy rozsądek

  czwartek, 2 marca, 2023

  Wszystkich komentujacych zapraszam najpierw do zapoznania się ze stanem w jakim schronisko zostało przejęte, następnie to zapoznania się z progresem w przeciągu kierownictwa obecnej osoby. Potem można przejść do merytorycznej dyskusji, schroniska czy gminne czy prywatne zawsze proszą o wsparcie. Kwota przetargu była przygotowana na podstawie dostępnych danych w przetargu w którym mowy nie było o stanie faktycznym i tym jak zaniedbane jest to schronisko. Pytanie do osób negatywnie nastawionych jak byście zaraagowali na oględzinych samochodu gdzie miał być ładny,sprawny a jest trumna na kołach, jednak Pani kierownik podjęła się próby modernizacji mimo że stan jak tego przykładowego samochodu wymaga generalnego remontu, dla nie zmotoryzowanych proszę bardzo przykład domu, piękna drewniana willa ale strop zjedzony przez korniki, też nie przemawia to informuje moim zdaniem wymaga jaj i determinacji żeby coś zmienić, bo ktoś kto pogodził się z niedopuszczalnym stanem schroniska już był.

  Odpowiedz
 • J
  Jacek

  czwartek, 2 marca, 2023

  Nie znam tej nowej ekipy i nie będę się wypowiadał. Natomiast znam poprzednią szefową schroniska. Jest to osoba bezgranicznie oddana swojej pracy i pasji jaką jest pomoc pieskom.

  Odpowiedz
 • K
  kuba

  piątek, 3 marca, 2023

  tylko komentarze pochlebne układ z wlkp negatywne nie przechodza

  Odpowiedz
 • G
  Go

  niedziela, 9 kwietnia, 2023

  Ugotujcie udka bo polacy znowu sprzedadzą mieso do korei jak nikt nie kupi, I znowu zakopią milion swin

  Odpowiedz
 • G
  Go

  niedziela, 9 kwietnia, 2023

  Ugotujcie udka

  Odpowiedz
 • G
  Go

  niedziela, 9 kwietnia, 2023

  Marmą marketowe dogonic

  Odpowiedz
Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz