DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zrobił to! Wojtek Gawroński ukończył swój Canada Trip [WIDEO]

Wojtek Gawroński dotarł do Winnipeg, gdzie kończy Canada Trip. 

 

Wojtek Gawroński po 1,5 miesiąca podróży wykręcił 5000 kilometrów i dotarł do celu swojej podróży. Zaczął od Los Angeles, skąd jechał do Vancouver, a następnie do Winnipeg. Wojtek już jutro wraca pociągiem do Toronto, zwiedzi miasto, a następnie samolotem wróci do Polski. – Jestem mega z siebie dumny. Bałem się o swoje zdrowie, o to czy moje ciało jest jeszcze w stanie robić takie rzeczy, ale trzeci etap był po to żeby udowodnić sobie, że jestem w stanie i tak naprawdę w tym etapie wykręcałem dziennie po 150 kilometrów. Udowodniłem sobie, że mogę jeszcze wiele robić na rowerze i wiem, że będę robił dalej. Jakieś wyprawy na pewno przede mną. Takie wyprawy nie byłyby takie, jakie są, gdyby nie ludzie, którzy mnie otaczają – mówi Wojtek w mediach społecznościowych.

Gawroński podczas swojej podróży uzbierał 16 850 złotych, które zostaną przekazane na Dom Samotnej Matki w Ostrowie Wielkopolskim.

Wojtek podczas swojej podróży musiał mierzyć się z wieloma kryzysami, niesprzyjającą pogodą oraz potwornym zmęczeniem. Na jego drodze bardzo często stawali ludzie o wielkim sercu, którzy częstowali go jedzeniem lub użyczali miejsca w ogrodzie, by rozbił swój namiot i odpoczął. Jego Canada Trip mogliście śledzić dzięki raportom, które ukazywały się na łamach wlkp24.info.

ZOBACZ WSZYSTKIE ODCINKI CANADA TRIP

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz