DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Ten artykuł jest wyświetlany w trybie archiwalnym, co może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem niektórych elementów.

Zrób przelew za seniora! Razem z PROMAX można pomóc

Propozycja wsparcia w opłaceniu abonamentu za usługi miałaby być także okazją do zaproponowania szerszej pomocy np. w zakupach spożywczych, zakupie niezbędnych leków i tym podobnych. – Pomimo rozwoju technologii i oferowaniu coraz wygodniejszych form płatności stale utrzymujemy funkcjonowanie kas w naszych biurach. Robimy to głównie z myślą o osobach starszych, którym często trudniej odnaleźć się w technologicznych nowinkach. Jak wiadomo z powodu obecnej sytuacji do 28 marca nasze Biura Obsługi Abonenta pozostają zamknięte, dlatego zachęcamy do wspierania bliskich oraz sąsiadów w tym trudnym czasie – mówi Karolina Okrój, dyrektor generalna PROMAX.

O czym należy pamiętać wykonując przelew?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę na numer indywidualnego rachunku bankowego, na który dokonywana jest płatność. Informację o numerze rachunku i wysokości opłacanej faktury można znaleźć na dowodzie zapłaty z kasy – warto zapytać, czy senior taki posiada. Trzeba też zwrócić uwagę, czy abonent posiada także telefon stacjonarny, gdyż wtedy (w zależności od ilości rozmów telefonicznych) wysokość rachunku może być każdego miesiąca różna. – Mamy nadzieję, że nasza akcja zainspiruje młodych ludzi do działania i pomocy. Ogólnopolska akcja pod hasztagiem #zostanwdomu to prawdziwy obywatelski test dla naszego społeczeństwa – dodaje Karolina Okrój.

PROMAX informuje, że płatności za usługi można wykonywać online na kilka sposobów np. korzystając z szybkich płatności dostępnych na platformie ePromax lub wykonując zwykły przelew przez Internet.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz