ZOSTAŁY OSTATNIE GODZINY! Zawalcz o bukiet kwiatów na Dzień Matki [KONKURS]

0
Zdjęcie poglądowe | Fot. Pixabay
Tylko do godz. 14.00 w piątek 24 maja można walczyć o jeden z czterech bukietów kwiatów na Dzień Matki, które są do wygrania w konkursie zorganizowanym przez portal wlkp24.info. Portal wlkp24.info ogłasza konkurs z okazji Dnia Matki. Szczegóły zabawy podajemy na łamach portalu. Spieszcie się!

Dzień Matki zbliża się wielkimi krokami! Z tej okazji, jak co roku, mamy dla Was konkurs. Do wygrania są cztery bukiety kwiatów o wartości 50 zł każdy. Aby wziąć udział w naszej zabawie, należy wysłać do nas maila, w którym opiszecie najpiękniejsze wspomnienie związane z Waszymi mamami.

Może ono dotyczyć momentu z dzieciństwa albo dorosłego życia. Forma jest dowolna: zwykłe spisanie historii bądź opowiedzenie jej wierszem. Zastanówcie się i do dzieła! Na maile czekamy do piątku 24 maja do godz 14.00.

W treści maila obowiązkowo podajcie swoje imię, nazwisko, adres zamieszkania oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Uwaga! Bukiety będą do odbioru w trzech ostrowskich kwiaciarniach w niedzielę 26 maja do godz. 12.00. Wyślijcie nam zdjęcie swoich nagród w wiadomości na fanpage’u portalu albo mailowo na adres redakcja@wlkp24.info, a my opublikujemy je na naszych łamach 🙂

REGULAMIN KONKURSU

Sponsorzy bukietów:

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick