Zostały dwa dni. „Oddaj krew z kablówką” już w środę!

0
Oddaj krew z kablówką 2021
Oddaj krew z kablówką już w najbliższą środę. Przypominamy, że słynna w regionie akcja odbędzie się nie na dziedzińcu Telewizji Proart, a w Arenie Ostrów. Przygotowania do wydarzenia są już na ostatniej prostej, a na krwiodawców będą czekały liczne nagrody m.in. skok ze spadochronem i voucher na wycieczkę.

Oddając systematycznie krew można otrzymać specjalną Kartę Honorowego Dawcy. By tak się stało kobiety muszą oddać co najmniej 5, a mężczyźni 6 litrów płynu. Najbliższa okazja już w środę podczas „Oddaj Krew z kablówką”. Być może wtedy uda się komuś osiągnąć ten cel i zostać honorowym dawcą. – Liczymy na dużą frekwencję podczas tegorocznej akcji. Włożyliśmy dużo pracy w to, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa naszym krwiodawcom. Przypominam też, że każdy kto wybierze się do Areny Ostrów, by oddać krew, musi mieć założoną maseczkę. Dbajmy o nasze wspólne bezpieczeństwo – mówi redaktor naczelna Telewizji Proart, Paulina Szczepaniak.

Na krwiodawców będą czekać liczne nagrody. Jedną z głównych jest voucher do wykorzystania na wymarzoną wycieczkę za pośrednictwem biura podróży. – Przygotowaliśmy około 120 nagród, jednak nie każdy taką nagrodę otrzyma. Nikt jednak nie wyjdzie z pustymi rękoma. Każdy dostanie od nas dedykowaną koszulkę, gadżety, a także zje pyszny posiłek przed Areną Ostrów – informuje Joanna Janiak z działu marketingu Telewizji Proart.

Aby mieć szansę wygrania nagrody każdy z krwiodawców będzie musiał wypełnić specjalny kupon konkursowy – Osoby oddające ten cenny płyn, odpowiadają w nim na specjalne pytanie. Treść do środy zostaje tajemnicą. Następnie komisja konkursowa wybierze najlepsze, ich zdaniem, odpowiedzi i nagrodzi zwycięzców – dodaje Joanna Janiak.

Dla osób, które w środę przyjdą do hali przy ulicy Andrzeja Kowalczyka, pracownicy Telewizji Proart przygotowali – już po raz drugi – specjalny konkurs. – Wystarczy zrobić selfie podczas środowej akcji np. w trakcie oddawania krwi i wysłać je na telewizyjny fanpage bądź opublikować w swoich mediach społecznościowych z hashtagiem #oddajkrewzkablowka – informuje redaktor naczelna.

Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda – kolacja dla dwojga.

Krwiodawców zapraszamy od godziny 8 do 16 do hali Arena Ostrów. Całość wydarzenia będziecie mogli śledzić w Telewizji Proart, na kanale YouTube oraz na portalu wlkp24.info. Transmisja od godziny 9. Już teraz zapraszamy!

redaktor wlkp24.info
aleksandra.barczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick