Został niespełna miesiąc do akcji „Oddaj krew z kablówką”

1
Pozostał miesiąc do akcji "Oddaj krew z Kablówką", która odbędzie się 19 czerwca w siedzibie Telewizji Proart przy ul. Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim. W ubiegłym roku krew oddały 333 osoby. Przyłącz się do nas i wyśrubujmy ten rekord jeszcze bardziej!

Już po raz 14. zorganizujemy akcję „Oddaj Krew z Kablówką”, która jest jedną z największych w Polsce. Zdajemy sobie sprawę że dzielenie się tym bezcennym darem jest niezwykle potrzebne, a ciągle brakuje osób, które decydują się regularnie oddawać krew. Dlatego takie akcje, jak nasza, mają na celu skłonić mieszkańców do zmiany decyzji.

>> Obserwuj nasz profil na Twitterze <<

W ubiegłym roku krew oddały 333 osoby i bardzo chcemy przebić ten wynik. Może przekroczymy 400? A może 1000? Wszystko zależy od Was! Pamiętajcie, że nie ma nic cenniejszego niż uratowanie czyjegoś życia. Oddanie krwi nic nie kosztuje, a może dać tak wiele.

Przyjdź 19 czerwca do siedziby Telewizji Proart i portalu wlkp24.info przy Wolności 19 w Ostrowie Wielkopolskim, zabierz ze sobą rodzinę oraz znajomych, oddajcie krew i bawcie się dobrze. Atrakcji, nagród i poczęstunku dla nikogo nie zabraknie!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

1 KOMENTARZ

  1. Bardzo dobrze, że jest taka akcja choć lepiej byłoby żeby to nie było jednorazowe. Krew nie może być zbyt długo przechowywana- dlatego rozsądniej byłoby gdyby to np. były 2-3 razy w wakacje, kiedy najbardziej potrzeba krwi.Dla dawców a szczególnie dla pobierających to nie mały wysiłek.Wiem- sam oddawałem kilkukrotnie i jeśli nic się nie zmieni przyjdę i w tym roku. Oby tradycyjnie nie polało.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick