DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Zobaczą starcie w ramach Orlen Superligi z trybun! [ZOBACZ WYNIKI KONKURSU]

Bilety na mecz Arged Rebud KPR Ostrovia – Orlen Wisła Płock rozchodzą się jak ciepłe bułeczki. Chętnych do walki o podwójną wejściówkę w naszym konkursie również było sporo. Wyłoniono pięciu zwycięzców, którzy obejrzą sobotnie starcie z trybun Areny Ostrów.

By zawalczyć o bilety trzeba było wykonać zadanie konkursowe: Napisz w kilku zdaniach, jak oceniasz szanse Arged Rebud KPR Ostrovii w meczu z Orlen Wisłą Płock. 

Prezentujemy odpowiedzi, które nagrodzono podwójną wejściówką na mecz:

Dariusz Rutkowski: Uważam, że sobotni mecz będzie bardzo ciężki dla naszych szczypiorniaków, gdyż podejmujemy u siebie jedną z najlepszych drużyn w superlidze. Ostatni mecz u siebie z Piotrkowem Trybunalskim wygraliśmy, trzeba więc mieć nadzieję, że i tym razem dopisze nam dobra passa. Nawet jeśli będzie przegrana, to i tak kibice kochają KPR Ostrovię i to będzie ciekawy mecz pod kątem dużych emocji i adrenaliny, oglądając walkę naszych z drużyną, która startowała w ćwierćfinałach Mistrza Polski.

Mateusz Kaźmierczak: Szanse Arged Rebud KPR Ostrovii w meczu z Orlen Wisłą Płock uważam że mamy w okolicach 40% na zwycięstwo. Orlen Płock do każdego spotkania podchodzi bardzo zmobilizowanym ponieważ chcą pokazać że to oni są najsilniejszą ekipą w lidze i w końcu utrzeć nosa drużynie z Kielc. Natomiast drużyna Ostrovi gra 2 sezon w najwyższej lidze i będzie chciała się pokazać z jak najlepszej strony i pokazać swoją siłę dlatego nie ma co skreślać zespołu przed meczem. Parkiet wszystko pokaże. Oczywiście mam nadzieję że sprawią mega sensacje i wygrają swój MECZ. Ostro po swoje!! OSTROVIA

Mariusz Kryjom: Zdecydowanym faworytem tego spotkania są niewątpliwie goście, którzy już od lat walczą o mistrza z ich glownym przeciwnikiem Vive Kielce, pokonując pewnie kolejnych rywali po drodze  . Zespół który regularnie występuje w lidze mistrzów, posiadający w składzie utytułowanych graczy. Ostrovia weszła w sezon nienajlepiej przegrywając u siebie wysoko z Górnikiem Zabrze, jednak następne spotkania pokazały że  to cisza przed burza . Beniaminek poprzedniego sezonu przypomniał swoim kibicom jak potrafią wspaniałe walczyć i tworzyć dramaturgię meczów do ostatnich ich sekund , wygrywając po karnych z Tarnowem u siebie z Piotrkowianinem oraz toczyć  niesamowity bój z faworyzowanym Azoty Puławy  na ich terenie . Biało-Czerwoni weszli już na odpowiednie tory i sądzę że jest to idealny czas aby sprawić sensacje pokonując u siebie Wisłe Płock. Gdzie, jak nie w najgorętszej hali w Polsce 3MK Arenie , z kim jak nie z najbardziej waleczną  drużyną Superligi KPRem stworzyć być może jedno z najlepszych widowisk tego roku ? Czas zapisać kolejna kartkę w historii!! Do boju KPR!!

Adrian Garczarek: Szanse w meczu z Wisłą są znikome to czołowy zespół ligi ale mam nadzieję że chłopaki pokażą walkę w obronie jak i ataku będzie napewno ciężko ale mam nadzieję że mecz będzie dobrą lekcja na przyszłość

Mateusz Szczepański: Mecz z Wisłą Płock z pewnością do łatwych nie będzie należał, jednak nasi zawodnicy nie jednokrotnie pokazali charyzmę, wolę walki i determinacje. Jak mawiał klasyk: Oni muszą, My możemy. To po to się trenuje, gra, rozwija by mierzyć się z najlepszymi. Uważam że przy nawiązaniu równorzędnej walki na początku spotkania możemy złapać przysłowiowy wiatr w żagle i wtedy trudno będzie nam się przeciwstawić. Napewno nie zabraknie walki, potu, emocji, szybkich kontr, wspaniałych rzutów , niesamowitych parad bramkarskich. Liczymy wszyscy na emocję do końcowego gwizdka.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz