Zobacz starcie Stalówki z Kingiem Szczecin! Wygraj bilety! [KONKURS]

6
Kibiców ostrowskiej koszykówki czeka kolejne spotkanie pełne emocji. Zawodnicy BM Stali Ostrów Wielkopolski zmierzą się z Kingiem Szczecin! Spotkanie już w nadchodzącą niedzielę, a my mamy dla Was sześć podwójnych biletów na to wydarzenie! Weź udział w konkursie, zgarnij bilety i zafunduj sobie niedzielę pełną sportowych emocji! Szczegóły konkursu oraz regulamin publikujemy na wlkp24.info.

Wielkimi krokami zbliża się kolejny mecz BM Stali Ostrów Wielkopolski z Kingiem Szczecin. To spotkanie odbędzie się w Arenie Ostrów w najbliższą niedzielę, 15 stycznia o 19.30. Jeśli chcesz obejrzeć mecz Energa Basket Ligi z trybun, możesz powalczyć o jeden z sześciu podwójnych biletów, które są do wygrania w naszym konkursie.

Aby wziąć w nim udział, musisz odpowiedzieć na następujące pytanie: „Który – Twoim zdaniem – z zawodników BM Stali najbardziej olśnił swoją formą w tej fazie sezonu i dlaczego?”

Autorzy najciekawszych – zdaniem Komisji Konkursowej – uzasadnień zostaną nagrodzeni.

Odpowiedź na pytanie należy wysłać na adres e-mail: konkurs@wlkp24.info. W tytule wpisując „King Szczecin”, a w treści maila, oprócz odpowiedzi, trzeba podać także swoje imię i nazwisko, miejsce zamieszkania (miejscowość) oraz numer telefonu, abyśmy mogli skontaktować się ze zwycięzcami.

Na odpowiedzi czekamy do czwartku, 12 stycznia, do 23.59. Ogłoszenie wyników nastąpi w piątek, 13 stycznia, a bilety będą do odbioru tego samego dnia do 16.00 w siedzibie Telewizji Proart i portalu wlkp24.info przy ulicy Wolności 19 w Ostrowie.

KONIECZNIE PRZECZYTAJ REGULAMIN KONKURSU

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

6 KOMENTARZE

  1. Damian Kulig .W tym sezonie jest groźny w każdej płaszczyźnie a przede wszystkim robią robotę jego żuty z dystansu co powodują duże zamieszanie w obronie przeciwnika.Widac że przepracował okres przedsezonowy bo w każdej dziedzinie poprawił statystyki porównując z poprzednim sezonem

  2. Dwójka Damian Kulig i Jakub Garbacz robi różnicę Oby byli jak najdłużej w formie i poprowadziła NAS do finału Damian rzuca z dystansu zbiera broni na szczęście omijają go kontuzję a Kuba wiadomo robi swoje rzuca penetruje gra jak to Kuba potrafi oby Dalej tak rządzili w LIDZE

  3. Damian Kulig renesans formy wreszcie jest bez kontuzji może swobodnie biegać skakać walczyć bronić i rzucać z dystansu DAMIANO KING

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick