Zobacz program „W Atmosferze Świąt”. Premiera już w sobotę

0
Zapraszamy do oglądania tegorocznego programu bożonarodzeniowego Telewizji Proart "W atmosferze świąt". To rozmowy z ciekawymi gośćmi, podpowiedzi kulinarne i szansa na podpatrzenie ciekawych przepisów, a także mnóstwo interesujących tematów okraszonych wigilijnym klimatem i felietony pełne m.in. podpowiedzi na świąteczne prezenty. Premiera w sobotę, 17 grudnia o 18.10.

Jest sprawą oczywistą, że Boże Narodzenie to przede wszystkim niezwykle ważne wydarzenie w życiu chrześcijan, ale również rodzinne spotkania i niekończące się rozmowy nie tylko przy wigilijnym, suto zastawionym stole.

Świąteczną tradycją jest też program „W Atmosferze Świąt” emitowany w Telewizji Proart. Już samo jego przygotowanie wywołuje sporo świątecznej magii, a to jedno z największych przedsięwzięć telewizyjnych w ciągu roku, jakich się podejmujemy i robimy to z nieskrywaną przyjemnością.

Nasz program to również niezwykli goście dzielący się ciekawymi historiami, których próżno na co dzień szukać w innych miejscach. W tym roku przygotowaliśmy dla Was iście międzynarodowe wydanie. W Waszych domach zagoszczą więc obywatele kilku krajów: Włoch, Ukrainy i oczywiście Polski. Będą to reprezentanci różnych kultur i profesji, a wśród tematów do rozmów nie zabraknie wątków religijnych, sportowych, kulinarnych, filmowych czy tych związanych z mniej lub bardziej znanymi tradycjami.

Zapraszamy na premierę programu „W Atmosferze Świąt” prosto z przepięknych wnętrz Restauracji Kardamon w Hucie koło Odolanowa. Widzimy się przed telewizorami w sobotę, 17 grudnia o 18:10.

Powtórki:
niedziela, 18 grudnia – godz. 18:10,
poniedziałek, 19 grudnia – godz. 20:45,
wtorek, 20 grudnia – godz. 10:05, 20:50,
środa, 21 grudnia – godz. 20:50.

Wkrótce poinformujemy też o świątecznym harmonogramie emisji (24-26 grudnia).

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick