Zobacz pierwsze maluchy urodzone w nowym roku!

0
Pierwsza Fotka Noworodka
Pierwszego w 2020 roku noworodka, na ostrowskiej porodówce powitano na świecie o godzinie 11.48. Mały Tymoteusz jest zdrowy tak, jak jego mama. W Nowy Rok załoga szpitalnego oddziału odebrała dziewięć porodów z czego jeden bliźniaczy. Dzieci rodzi się coraz więcej, a dowodem na to są chociażby statystyki opublikowane przez Gminę Ostrów Wielkopolski.

Noworoczny dyżur na ostrowskiej porodówce nie należał do łatwych, ale na szczęście wszystkie maluchy i ich mamy są zdrowe. Pierwszy na świat przyszedł Tymoteusz, a oprócz niego dziewięcioro noworodków w tym bliźniaki. Dzieci rodzi się dużo więcej niż w latach poprzednich i jest to wyraźnie zauważalne w podsumowaniach rocznych narodzin i zgonów.

Gmina Ostrów Wielkopolski może pochwalić się bardzo dobrymi statystykami, jeśli chodzi o liczbę porodów. W 2019 roku było ich najwięcej od dziewięciu lat, bo aż 220. Dla porównania w 2016 roku urodziło się 187 dzieci, a przez kolejne lata 207 i 199.

Na łamach naszego portalu możecie podziwiać maluchy, które przyszły na świat w ostrowskim szpitalu. Znajdziecie tam także tych najmłodszych mieszkańców zarówno miasta, jak i gminy Ostrów Wielkopolski.

PRZEJDŹ DO PIERWSZEJ FOTKI NOWORODKA

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick