Zobacz najnowszą piosenkę świąteczną w wykonaniu dziennikarzy Telewizji Proart i wlkp24.info!

0
Niemal dekadę jej nie śpiewaliśmy, prezentując w ostatnich latach drugą z naszych świątecznych piosenek. Tym razem postanowiliśmy odkurzyć tę lekko zapomnianą i zaprezentować ją w zupełnie nowej odsłonie. Zapraszamy Was do posłuchania "W atmosferze telewizyjnych Świąt".

To było dla nas nie lada wyzwanie! Niewielu z nas śpiewa. Zazwyczaj mówimy. Dlatego odnalezienie się w nowej roli, wymagało odwagi, ale nikt nie uciekł sprzed mikrofonu, więc można chyba powiedzieć, że stanęliśmy na wysokości zadania.

Po zaśpiewaniu naszej „kolędy”, przyszedł czas na montaż dźwięku, a także przygotowania do warstwy wizualnej. Ta ostatnia powstawała w trakcie naszego wigilijnego spotkania, nagrywania programu świątecznego oraz – nie mogło być inaczej – podczas ubierania choinki. Zdjęcia z ozdabiania świątecznego drzewka, mogliście zobaczyć na fanpage’u Telewizji Proart już jakiś czas temu.

Zatem oddajemy w Wasze ręce nasze najnowsze wykonanie „W atmosferze telewizyjnych Świąt”. Niech umili Wam ten przedświąteczny i świąteczny czas!

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick