Znęcał się nad rodzicami i zaatakował policjanta. Trafił do aresztu

3
24-latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie. Trafił tam za znęcanie się nad rodzicami oraz zaatakowanie policjanta podczas interwencji. W czasie zatrzymania był pod wpływem alkoholu.

Policjanci z Ostrzeszowa zostali wezwani do jednego z mieszkań, w którym 24-latek od 2016 roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad rodzicami. Agresywny był także wobec policjantów. – Podczas przeprowadzanej tego dnia interwencji domowej mężczyzna znajdował się w stanie nietrzeźwości, był pobudzony, nie stosował się do poleceń wydawanych przez funkcjonariuszy, a ponadto naruszył nietykalność cielesną jednego z nich – informuje asp. Magdalena Hańdziuk, oficer prasowy KPP w Ostrzeszowie.

CZYTAJ TEŻ: Przyznał się do… gwałcenia psa. Przerażająca interwencja w powiecie pleszewskim

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Prokurator złożył wniosek o 3-miesięczny areszt dla 24-latka. Został on przyjęty i najbliższy czas agresywny mieszkaniec Ostrzeszowa spędzi za kratkami i tam będzie oczekiwał na proces.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

3 KOMENTARZE

  1. Bezstresowe wychowanie… Zero szacunku dla starszych i władzy. Kiedyś poszedłby do wojska, dostał szkołę życia i miałby szacunek do innych. A tak-jeszcze musimy go utrzymywać. Powinien na te posiłki zapracować w odblaskowej kamizelce.

  2. Właśnie miałem na myśli „władze porządkowe” czyli władzę wykonawczą, natomiast polityków nigdy nie będę uważał za władzę bo to oni wybrani są przez nas i dla nas. Druga sprawa jak to wygląda ale niestety tak jest.

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick