Znamy przewodniczącego wielkopolskich struktur PO!

8
Fot. facebook.com/WielkopolskaPO
Rafał Grupiński został przewodniczącym wielkopolskich struktur Platformy Obywatelskiej. W weekend odbyły się wybory, w których wybierano szefów w poszczególnych województwach oraz głównego przewodniczącego partii - tym został Donald Tusk.

W Wielkopolsce uprawnionych do głosowania było ponad 1500 członków partii. Frekwencja wyniosła 75%. Rafał Grupiński zwyciężył w głosowaniu otrzymując 89,5% ważnych głosów. Grupiński nie miał kontrkandydatów i jako jedyny zgłosił swój start w wyborach. To jego kolejna kadencja w roli przewodniczącego wielkopolskich struktur Platformy Obywatelskiej.

Wybory odbyły się także na szczeblu krajowym. Oddano ponad 11 tysięcy głosów. Donald Tusk otrzymał poparcie wynoszące ponad 94% i to on został ponownie wybrany na szefa partii w strukturach krajowych.

redaktor wlkp24.info
ewa.pieczynska@tvproart.pl

8 KOMENTARZE

  1. Co to za wybory jak jest jeden kandydat to było wiadomo że przejdzie nie było kontrkandydata bo się Tusk bał że nie przejdzie brał przykład z Rosji i Białorusi

    • W PiS jest jeden nawiedzony – i nikt Go nie wybiera – wybiera się sam i sam wybiera swoich dupków i klakierów. PiS partia wodzowska – z ,, Jarosław Polskę Zbaw ” czyli rządy nieudaczników i populistów – chorzy z niebawiści i skłoceni ze wszystkimi i podzieleni jako społeczność ! A jak jest to widać – niszczenie demokracji – zadłużanie – drożyzna – galopująca inflacja itp itd – z wyprowadzaniem nas z UE – ponieważ chcą być bezkarni – kraść dalej bez konsekwencji – czyli być blisko Białorusi – Rosji!

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick