DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst
DODAJ MATERIAŁ dodaj wideo, zdjęcie, tekst

Znamy program majOSTaszków 2023. Sprawdź, co będzie się działo

Poznaj program tegorocznych majOSTaszków. Dwudniowa impreza na Piaskach w Ostrowie Wielkopolskim została zaplanowana na 6-7 maja. W ten weekend będzie się sporo działo, a o wszystkim przeczytasz na wlkp24.info.

Choć w regionie kilka samorządów odwołało plenerowe imprezy połączone z koncertami gwiazd w ramach szukania oszczędności, w Ostrowie Wielkopolskim zdecydowano się zorganizować również w tym roku święto rozrywki na Piaskach. Gwiazdami na scenie będą Cleo i De Mono. Ona zaśpiewa w sobotę o 21.00, oni – w niedzielę o 20.30.

To jednak nie koniec atrakcji. Zabawa zacznie się w sobotę, 6 maja o 15.00 turniejem strong manów. Późnym popołudniem znajdą coś dla siebie amatorzy tańca i koncertów. Przyjazd do Ostrowa potwierdzili Mesajah i Hengelo. Pierwszy dzień majOSTaszków zakończy się zabawą z DJ-em i polewaniem pianą.

Niedzielne imprezowanie rozpocznie się już o 10.00 turniejem koszykówki 3×3. Miłośnicy kwiatów będą mieli okazję spotkać się ze znanym ogrodnikiem Witoldem Czuksanowem. Dzieci tymczasem będą mogły wkroczyć do świata piratów kapitana Hooka. Nie zabraknie też m.in. akcji ekologicznych, wesołego miasteczka, prezentacji pojazdów służb mundurowych, zabaw integracyjnych, baniek mydlanych, strefy food trucków i stoiska z gadżetami.

MajOSTaszki 2023 będzie można też oglądać tradycyjnie w Telewizji Proart. Już wkrótce zdradzimy szczegóły dotyczące transmisji.

Kliknij grafikę poniżej, aby powiększyć.

Napisz do autora

Skomentuj ten wpis jako pierwszy!

Dołącz do dyskusji
Dodaj swój komentarz