Znamy plany piłkarzy ręcznych Ostrovii

0

W niedzielę w ramach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy piłkarze ręczni Ostrovii rozegrają pokazowy mecz z piłkarzami nożnymi Ostrovii. We wtorek, 17 stycznia Ostrovia u siebie w sparingu zmierzy się z Grunwaldem Poznań. Natomiast 20 i 21 stycznia w Ostrowie odbędzie się turniej z udziałem drużyn superligi.

Przygotowania Ostrovii do rundy rewanżowej nabrały już odpowiedniego tempa. Ostrowscy szczypiorniści mają napięty grafik. Bardzo ciekawie zapowiada się turniej, który w Ostrowie odbędzie się 20 i 21 stycznia. Obok gospodarzy w imprezie zobaczymy zespoły superligi: KPR Legionowo, Piotrkowianin Piotrków Trybunalski i Gwardii Opole. Impreza wyjątkowo odbędzie się w hali Szkoły Podstawowej numer 11.

Dzisiaj znamy już także termin rozpoczęcia II rundy w rozgrywkach pierwszoligowych. Derbowy mecz z kaliskim MKS-em był zaplanowany na sobotę, 4 lutego. To prestiżowe spotkanie odbędzie się w środę, 1 lutego w Ostrowie. Tymczasem od 3 do 5 lutego ostrowski klub będzie organizatorem 1/8 mistrzostw Polski juniorów.

redaktor wlkp24.info
poczta@tvproart.pl

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick