Znamy plan wizyty prezydenta Andrzeja Dudy

12
Prezydent Andrzej Duda
fot. Jakub Szymczuk/KPRP
Prezydent RP Andrzej Duda odwiedzi w poniedziałek 24 czerwca Ostrów Wielkopolski i Krotoszyn. Taką informację już kilka dni temu potwierdzili pracownicy jego kancelarii. Wtedy nie był jeszcze znany dokładny plan wizyty głowy państwa, ponieważ rozmowy z przedstawicielami samorządów trwały. Wreszcie poznaliśmy plan zapowiadanej wizyty.

Wizyty zarówno w Ostrowie Wielkopolskim, jak i w Krotoszynie mają się rozpocząć od rozmów z przedstawicielami samorządów w ratuszach. Prezydent Andrzej Duda najpierw przyjedzie do Ostrowa Wielkopolskiego. Po oficjalnych rozmowach w Ratuszu, głowa państwa ma spotkać się z mieszkańcami powiatu na Rynku, gdzie planowane jest wystąpienie. Spotkanie zaplanowano na 16.30.

W Krotoszynie Andrzej Duda ma pojawić się około 18.00 i rozpocząć wizytę w tym mieście także od rozmów z oficjelami w Ratuszu. Następnie o 19.00 na Rynku poświęci czas mieszkańcom tego powiatu i zabierze głos.

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi nasz region w ramach zaplanowanego programu wizyt w każdym powiecie w Polsce. Wiele wskazuje więc na to, że w niedalekiej przyszłości ponownie pojawi się na terenie Południowej Wielkopolski.

sebastian.matyszczak@tvproart.pl

12 KOMENTARZE

 1. Niech lepiej sprawnie podpisują 500+ na pierwsze dziecko, to chociaż część płaconych podatków na nierobów odzyskam.

  • jestes na miejscu to protestuj. popatrz na statsy z regionu i przekonasz sie ze moze nie jest tak rozowo. jezeli wyjdziesz z banerem np bez-PRAWNIK; DLUGOPIS albo ADRIAN, moze zmienia sie nastroje wsrod niezdecydowanych.

   Pozatym pytania nie maja tyczyc sie 500 plus czy gejow tylko tej pustyni za oknem i jakie ma plany na poprawe jakosci powietrza w zimie. Teraz latem wszystko schnie a zima wszystko smierdzi a wiosna wszystko pyli. W sumie do Polski warto przyjechac tylko w sezonie grzybowym przed sezonem grzewczym.

   Takze jest po co sie wybrac i o czym gadac.

 2. „poświęci czas mieszkańcom tego powiatu i zabierze głos.” to kto poświęci czas mieszkańcy na słuchanie pana prezydenta czy pan prezydent na zabieranie głosu… ?

 3. PRZED WYBORCZE ARANŻACJE ? A CZY COKOLWIEK TEGO PANA W DANYM MIESIECIE DO KTÓREGO PRZYJEŻDZA JESZCZE INTERESUJE OPRÓCZ WYBORÓW ? .

NAPISZ KOMENTARZ

Wpisz swój komentarz
Wpisz swoje imię lub nick